Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Nowe czy używane?

Data utworzenia : 2013-01-24 12:34 | Ostatni komentarz 2024-05-06 14:37

konto usunięte

51556 Odsłony
934 Komentarze

Jakie jest Wasze zdanie na temat kupowania nowych i używanych rzeczy dla dzieci?I nie chodzi mi tylko o ubrania.

2013-02-03 20:24

Mi zakupy znowu się udały. Nawet pogoda ich nie zepsuła:) Przybyła mi nowa, piękna sukienka czarno-beżowa z koronką i koszula na wakacje. Zawsze o takiej marzyłam:) A córeczce za całe 8zł kupiłam piękną sukienkę z Disneya: góra czarna z kwiatuszkiem a dół fioletowo-różowy w paski błyszczący, podszyty czarnym tiulem. Stan idealny. Co prawda na 2 latka ale nie mogłam się jej oprzeć:))) Przy okazji dowiedziałam się, że mamy w mieście nowy lumpeks, ale niestety słaby i drogi. Monika - ten mój wspaniały ciucholand z ceną 29zł/kg jest w kujawsko-pomorskim, więc jakby co zapraszam. Dostawa w każdy poniedziałek o 10.00 musisz mieć ze sobą przezroczystą reklamówkę, bo inaczej wyrwą Ci z rąk. Gdyby ten sklep był w moim mieście moje dziecko musiało by mieć osobny pokój na ciuchy:) Tam zawsze jest coś do kupienia. A tak przy okazji tematu ciucholandów. Najgorsze co może być w ciucholandzie to kupa starych ciuchów, które zalegają miesiącami. Wchodzisz po miesiącu - kartka Nowy Towar - a tam znowu to samo... Niestety nadal dużo takich jest.

2013-02-03 14:27

Zdecydowanie kupuje używane ubranka i naprawde nie yobrażam sobie aby kupowac nowe...Poprostu szkoda na to pieniedzy,dzieci strasznie szybko rosna.Jestem jak najbardziej na TAK za kupowaniem uzywanych ubranek,jednak w zyciu nie kupilabym w second-handzie butów czy bielizny.Odkupiłam nosiedłko,karuzele na łóżeczko,jednak pościele czy ochraniacze wolałam już miec nowe.Ogólnie staram sie rozgraniczyc co kupuje nowe a co uzywane.Jednak nie wyobrazam sobie sytuacji w ktoej kupilabym nowy kombinezom dla noworodka za 150 zł,na "ciuchach" za prawie identyczny zapłaciłam 8 zł:)Pieniadze zaoszczedzone na ubrankach wole przeznaczyc na zabawki,gryzaki itp dla dziecka.Na chwile obecną nawet szczerze mówiąc nie patrze na Nowe ubranka w sklepach,bo gdy widze cene np 30 zł za Body i pomysle ile za tych 30 zł miałabym body z "ciuchów" śmiac mi sie chce:)Tak więc nawet nie mysle nad tym aby kupowac nowe ubrania jak narazie

2013-02-02 22:59

A ja dzisiaj nic nie kupiłam, pustka totalna była. Może pójdę w poniedziałek na dostawę albo we wtorek na spokojnie. Ogólnie kiepski dzień dzisiaj chyba przez tą pogodę, synek już śpi i też idę.

2013-02-02 18:48

ja dzis kupilam kutrkę nową z metką za 19,00 zł dla synka. Lumpek otwarty jest jakieś da tygodnie i tylko odzież dla maluszków:-) a nastepny powstał 300 metrów dalej ale jest droższy niestety.

2013-02-01 21:08

Szkoda,że nie można wklejać zdjęć ostatnio kupiłam starszej córeczce piękną sukienkę za całe 12 zł.Jejku ale byłam wtedy szczęśliwa:) Ja mam jeden ciucholand ulubiony 15zł kg i na dzieci można wyszukać tam super ,jest też tam dział wyceniony ale też nie drogi,tam właśnie kupiłam tą sukienkę:)

2013-02-01 20:55

a100.krotka- aż tak, że biorą workami? To chyba dla maluchów rzeczy dużo z metkami musi być i to pewnie jakieś Disneye, itp? Kurde, gdzie jest taki lumpek :), jak na mazowszu, kuj-pom lub łódźkie to jadę ;) hehe. Ja jutro mam 10zł, a w dzień dostawy jest 45 ale i tak się opłaca kupować bo ciuszki cudne i wychodzi o wiele taniej jak w sklepie, tylko niestety mam tylko jeden taki lumpek na wagę a reszta to wycenione więc do tamtych chodzę jak mają po 2zł sztukę i to raczej na siebie wtedy szukam.

2013-02-01 11:49

Ja także jestem wśród mam, kupujących z drugiej ręki. Według mnie to cudowne! Można kupić tyle ubranek dla malucha, przy czym wyliczając, że szybko nam dzieci rosną, często brudzą i siebie i ubranka. Dlatego "markowe" ciuszki to strata pieniędzy przede wszystkim dla naszych malutkich pociech, a i zabawkę uda się czasem wygrzebać :D

2013-02-01 09:42

Proud Mommy Mam podobny problem. Moja mama i teściowa mieszkają daleko, ale mąż czasem ma na popołudnie i wtedy mogę się wyrwać. Zamierzam iść w sobotę na dostawę u siebie w mieście, ale tu szału z towarem nie ma. A co do ceny, to wiem, że jest niska z tym, że jak doliczę paliwo, żeby dojechać 40km to i tak mnie drożej wychodzi. Ale wiem, że warto :) U nas też cała rodzinka ciucholandowa: mama, siostry, siostrzenice.. Monika Dziuma ciucholand jest super i do tego ceny niskie, ale ciężko tam w ogóle wejść. Jak na ilość towaru jest zdecydowanie za mały. No i grasują tam handlary, czyli babeczki, które kupują całymi workami i sprzedają w swoich ciucholandach i na allegro :( Więc trzeba ostro z nimi walczyć, żeby cokolwiek fajnego upolować. One są tam całymi gromadami. Ale coś tam zawsze uda się im zabrać:) To po sobocie zdamy sobie relację co fajnego zakupiłyśmy. Powodzenia:)