Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Nowe czy używane?

Data utworzenia : 2013-01-24 12:34 | Ostatni komentarz 2024-05-06 14:37

konto usunięte

51533 Odsłony
934 Komentarze

Jakie jest Wasze zdanie na temat kupowania nowych i używanych rzeczy dla dzieci?I nie chodzi mi tylko o ubrania.

2013-02-12 23:28

Widzę, że Jacek wszędzie znany;) Ja byłam w poniedziałek. Reklamówka ciuszków - stan idealny - 29zł. Udało mi się znaleźć kilka perełek dla małej. Dla mnie niestety nic bo ludzi tłum a ja poszłam na pierwszy ogień na ubranka dla maluszków. Ale w poniedziałek nie widziałam zabawek:( A to byłaś na otwarciu Monika? Czy później jakoś? Daj znać jak coś jeszcze upolujesz... Uwielbiam ten ciucholand :)))

2013-02-12 21:00

Weeeeeźcie ;( Ja chcę na szmatki, a nie mam z kim dziecka zostawić ;o Mąż mówi, żebym poczekała, aż Mała podrośnie, ale nawet wtedy, strach będzie z nią się pchać w te szalone kolejki.

2013-02-12 14:33

a.100krotka- ten super ciucholand to u Jacka w Toruniu? :D Ja byłam wczoraj i kupiłam śliczne bluzeczki nowiuśkie na długi rękawek dla synka, grzechotkę z FP, bluzę, spodnie więc zakupy udane :). Ale pójdę jeszcze jutro albo w czwartek bo były zabawki z FP, może jeszcze będą :).

2013-02-10 23:25

Dziewczyny widzę, że nasz ulubiony wątek ostatnio mało odwiedzany. Chyba żadna z nas nie była dawno na zakupach i nie ma się czym pochwalić ;) Ja wybieram się jutro do tego super ciucholandu, gdzie jest 29zł/kg. Mąż jest na zwolnieniu więc muszę skorzystać z okazji, ze w poniedziałek mam go w domu. Jak się obkupię to nie omieszkam się pochwalić.

2013-02-06 09:56

100.krotka, to u nas z tym towarem sprzed x czasu w "świeżej" dostawie jest podobnie. Tam, gdzie ja zazwyczaj chodzę (chodziłam), to dostawy są środa, czwartek, piątek, więc to, co było w środę, leci przez kolejne dni, a czasem nawet tygodnie. W każdy piątek jest dostawa zabawek i innych rzeczy. Stamtąd mam nowiutki gryzak MAM (w oryginalnym opakowaniu made in Austria :P), pałąki do maty, które do dziś wykorzystuję w łóżeczku (dołu niestety nie znalazłam do końca ciąży) i te wszystkie butelki smoczki pofoliowane, o których już pisałam :)

2013-02-04 22:28

a.100krotka- Oj to za daleko mam obecnie :)

2013-02-04 14:42

Jedna ze stolic kujawsko-pomorskiego :) Powodzenia na wtorkowych zakupach.

2013-02-03 20:58

a.100krotka- a tak bliżej, co to za miasto? :) To się zakupy udały, ja też bym chciała mieć w szafie sukienkę z koronką więc zazdroszczę, ja idę we wtorek bo akurat muszę iść do urzędu który jest po drodze więc zajrzę na łowy, ale skromne bo przed wypłatą :).