Program
Testowy LOVI

Wygrywaj i testuj nagrody!

 

Co miesiąc przyznajemy nagrody dla autorów najciekawszych i najbardziej wartościowych wypowiedzi na forum LOVI. Sprawdź krok po kroku, jak działa system nagradzania i weź udział w naszym programie testowym.

Zarejestruj się

1. Zarejestruj się w serwisie LOVI

Dzięki rejestracji masz możliwość aktywnego korzystania z forum i porad ekspertów, brania udziału w konkursach i wygrywania nagród.

2. Uczestnicz aktywnie
w życiu forum

Dodawaj nowe wpisy na forum LOVI oraz komentu wypowiedzi innych. Korzystaj z porad specjalistów, pomagaj innym rodzicom w rozwiązywaniu problemów. Dziel się radościami i troskami rodzicielstwa.

3. Redakcja LOVI ocenia Twoje wypowiedzi

Redakcja serwisu LOVI ocenia jakość wypowiedzi i pod koniec miesiąca typuje 10 autorów najbardziej pomocnych i wartościowych wypowiedzi na forum. Przydziela również dodatkowe wyróżnienia dla aktywnych uczestników.

4. Wygrywaj i testuj nagrody

Co miesiąc 10 najbardziej pomocnych użytkowników forum otrzymuje nagrody w postaci produktów LOVI do bezzwrotnego przetestowania. Lista laureatów z poprzedniego miesiąca znajduje się w rankingu zamieszczonym w Twoim profilu oraz jest publikowana na forum w sekcji Konkursy. Aby wejść do profilu wystarczy się zalogować i kliknąć w ikonkę Twój profil znajdującą się przy pasku wyszukiwarki w górnej części serwisu.

W maju testujemy nowość - laktator elektryczny Expert 3D Pro.  Zapraszamy!

Weź udział