Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia  

Ciąża i poród

Zobacz więcej

Karmienie piersią

Zobacz więcej

Karmienie butelką

Zobacz więcej

Zdrowie i rozwój

Zobacz więcej

Rodzice

Zobacz więcej

Narzędzia

Zobacz więcej

Poradnik dla przyszłych mam

"Na stronie LOVI znajdziesz internetowy poradnik dla mam zawierający artykuły napisane specjalnie dla Ciebie we współpracy ze specjalistami. Zawiera on bogactwo porad z zakresu ciąży i porodu, które pomogą Ci przygotować się na przyjście maluszka. To poradnik dla przyszłych mam i ojców zawierający najnowszą wiedzę z zakresu przebiegu ciąży, zdrowia i diety przyszłej mamy oraz kwestii okołoporodowych i połogu.

 

Poradnik dla mam w postaci artykułów posiada również ogrom informacji na temat karmienia piersią. Porady są przygotowywane we współpracy z doradcą laktacyjnym. To doskonały poradnik dla przyszłych mam, które chcą się przygotować do karmienia piersią, zdobyć wiedzę na temat przystawiania maluszka do piersi, pozycji karmienia piersią, odciągania pokarmu i wielu innych niezbędnych kwestii dotyczących laktacji. W sekcji z poradami znajdziecie również artykuły z zakresu karmienia butelką, rozszerzania diety, rozwoju i zdrowia dziecka. Poradnik dla mam zawiera również narzędzia wspierające rodziców: kalendarz ciąży, pomoc laktacyjną, kalendarz aktywnego rodzicielstwa oraz video szkołę karmienia piersią. Kalendarz ciąży to poradnik dla przyszłych mam, który dzień po dniu podpowiada, jak dbać o zdrowie swoje i maluszka w brzuchu.

 

Pomoc laktacyjna pomaga uporać się z problemami z karmieniem piersią. Kalendarz aktywnego rodzicielstwa zawiera wskazówki jak każdego dnia pomagać dziecku w rozwoju i spędzać aktywnie czas w pierwszym roku życia malca. Zaś video szkoła karmienia to video poradnik dla przyszłych mam oraz dla rodziców zawierający filmy instruktażowe pomagające w karmieniu piersią i pokonaniu problemów laktacyjnych pojawiających się na drodze mlecznej. "

 

Rozwiń opis Zwiń opis