Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs "Chwile pełne miłości" (zakończony)

Data utworzenia : 2017-10-23 09:51 | Ostatni komentarz 2017-12-18 21:37

Redakcja LOVI

63449 Odsłony
975 Komentarze

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania czeka aż 20 nowych laktatorów elektrycznych Expert i 100 butelek Medical+. Zadanie konkursowe: Mamy, pokażcie lub opiszcie, jak okazujecie miłość Waszemu maluszkowi, zaś przyszłe Mamy - jak okazujecie czułość swojemu brzuszkowi. Swoje zgłoszenia zamieście w tym wątku. Atrakcyjne nagrody czekają!

2017-10-24 11:36

Wymarzony czas ;) W chwili obecnej jestem w 5 miesiącu ciąży będzie synuś :) a dziwne bo od początku ciąży nie zjadłam nic słonego ostrego tylko same słodycze a mówią ,że słodkie na dziewczynę ;p;p Spodziewam się pierwszego dziecka już się nie mogę doczekać chwili gdy go zobaczę przytulę odliczam razem z aplikacją ;p Termin mam na 15 marca być może mały zostanie kilka dni dłużej w brzuszku i zrobi mamie najlepszy prezent urodzinowy i przyjdzie na świat 21 marca w moje urodziny ;p;p Uczucie nie do opisania gdy czuć ruchy maluszka jak się porusza w brzuszku czkawki jego są boskie ;p;p Każdego dnia spełniłam jego zachcianki chce lody jemy lody chce lizaka to go jest i lizak ;p;p Pielęgnuje brzuszek każdego dnia smaruje rano kremem wieczorem oliwką słuchamy dużo muzyki odpoczywamy mówię do brzuszka oraz dotykam go bardzo często i razem ze mną przy brzuszku czuwa mój piesio ,który nie opuszcza mnie na krok położy się koło brzuszka i pilnuję małego :) Czekamy bąbelku na Ciebie ! ;*

2017-10-24 11:35

Jak okazuję moją miłość? Kocham mocno, często tulę, kiedy trzeba pomasuje, nieustannie go całuję :-)

2017-10-24 11:33

Do porodu zostało już tak niewiele, zaledwie dwa tygodnie. Już nie możemy doczekać się naszego maluszka, dlatego staramy się zapamiętywać jak najwięcej chwil. Ciąża to wyjątkowy czas dlatego warto dokumentować każdą chwilę. To będzie świetna pamiątka, a za kilka lat pokażemy maluszkowi jak przygotowywaliśmy się do jego przyjścia na świat. Bo przez te 9 miesięcy to brzuszek jest dla mnie najważniejszy.

2017-10-24 11:16

Nasz maluszek będzie z nami na świecie za około 4 mce. Od początku miłośc przekazywałam mu za pomocą zdrowego odżywiania, to jedna z pierwszych rzeczy które mogę dać mojemu dziecku. Sama uwielbiam czytać książki a co za tym idzie teraz kiedy jestem w domu czytam również dla mojego maluszka, na pewno będzie tez tak po urodzeniu. Zarówno ja i mój mąż okazujemy miłość mojemu brzuszkowi głaskajac go i rozmawiając z nim. Miłość do dzieci nawet tych nienarodzonych już nie ma granic <3

2017-10-24 11:15

Wspólnie z meżem oczekujemy kiedy przyjdzie na świat nasza mała kruszynka, podobno ma być prezentem światecznym, aby umilic ten czas oczekiwania codziennie mówimy do brzuszka i masujemy go co jest odwzajemniane dość silnymi kopniakami maluszka. Nasza kruszynka uwielbia też bajki czytane przez tatusia oraz kołysanki śpiewane przeze mnie.

2017-10-24 11:14

To jest dla mnie prawdziwa miłość i czułość. Szczęśliwi rodzice i szczęśliwe dziecko, które kochamy nad życie! Wiem, że z nami czuje się bezpiecznie i błogo, zawsze może liczyć na naszą pomoc i opiekę, zawsze będziemy dla niego. No i dla niej, bo za niecałe 3 miesiące przyjdzie na świat nasz kolejny Skarb :)

2017-10-24 11:10

Nasz Mikołajek jeszcze grzecznie fika w brzuszku a my z utęsknieniem czekamy na Wigilię, bo właśnie wtedy mamy powitać naszego Synka na świecie. Razem z mężem mamy swój "brzuszkowy rytuał". Zaraz po przebudzeniu oboje witamy się z Maleństwem, głaskania, całusów i miłych słowek nie ma końca! Mikołajek nie jest nam dłużny i odwdzięcza się mnóstwem małych kopniaczków i bulgotek. W ciągu dnia dużo rozmawiamy z "brzuszkiem", głaskamy i okazujemy tyle czułości ile tylko damy radę! Wieczorem przed snem razem z mężem masujemy brzuszek i na zmianę czytamy mu bajki :-). Teraz dodatkowo dochodzi wyprawka, którą bacznie konsultujemy ze Szkrabem i zatwierdzamy jego kopniakami :-) Już nie możemy się doczekać aż w końcu Synek będzie z nami a wtedy okażemy mu tą całą czułość, którą gromadzimy w sobie od 8 miesięcy!

2017-10-24 11:07

Witam. Jestem w pierwszej ciąży, więc wszystko jest dla mnie nowe i niezbadane. Do tego będą bliźniaki ;)Szczęście miesza się z przerażeniem i niepewnością. Staram się dużo czytać i drążyć każdy nurtującyc mnie problem. Mam w domu trzy wielki książki o ciąży oraz o pierwszym roku dziecka i co dziennie staram się choć odrobinę do uczyć. Wyszukuje sprawdzone informację w internecie oraz porady fachowców. Aby wiedzieć jak najwięcej i dzięki temu móc być przygotowaną do tej najważniejszej roli w moimi życiu, zapisałam się do szkoły rodzenia. Zaczynamy dziś ;). Moją miłość do brzuszka oprócz wiedzy jaką staram się zebrać jest również taka codzienność. Systematyczne wizyty u lekarza oraz badania krwi. Uwielbiam na nie patrzeć podczas badania USG i widzieć jak się rozwijają i rosną. Czuję ich ruchy i za każdym razem uśmiecham się i czule głaszcze brzuch. Ostatnio razem z mężem puszczamy do brzuszka muzykę, czuję wtedy niewielkie poruszenie w środku :) Codzienne spacery i zdrowa dieta to podstawa. Ale szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci wiec czasem pozwalam sobie na jakieś pokusy jedzeniowe :) Pozdrawiam wszystkie brzuszki mam