Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs "Chwile pełne miłości" (zakończony)

Data utworzenia : 2017-10-23 09:51 | Ostatni komentarz 2017-12-18 21:37

Redakcja LOVI

63455 Odsłony
975 Komentarze

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania czeka aż 20 nowych laktatorów elektrycznych Expert i 100 butelek Medical+. Zadanie konkursowe: Mamy, pokażcie lub opiszcie, jak okazujecie miłość Waszemu maluszkowi, zaś przyszłe Mamy - jak okazujecie czułość swojemu brzuszkowi. Swoje zgłoszenia zamieście w tym wątku. Atrakcyjne nagrody czekają!

2017-10-24 12:59

Ciąża była dla mnie przepięknym czasem. Nie raz zastanawiałam się nad tym, jak moja córka przyjdzie na świat i prawdopodobnie będzie mi brakowało jej kopniaczków z brzucha ;) W rzeczywistości czas, kiedy Emilia przyszla na świat okazał się jeszcze piękniejszy od ciąży. Trzymanie dziecka w ramionach i karmienie piersią to najcudowniejsze uczucie, jakie kiedykolwiek doświadczyłam! Emilka odwdzięcza się za to wzrokiem pełnym zaufania i miłości.

2017-10-24 12:02

Na swoją pierwszą pociechę nadal czekamy, jednak wiele wskazuje na to,że szybciej się spotkamy. Nasza Kochana Emilia w brzuszku buszuje od rana i na pewno czuję, że przez rodziców jest bardzo kochana. Tatuś wieczorami przytula się do Mamusi brzuszka i czule szepce Emilii do jej malutkiego uszka, jak bardzo sie cieszymy i z radością czekamy, aż będziemy ją mogli przytulic nie tylko przez brzuszek mamy. Dla chwilii relaksu kiedy jestesmy same, włączamy ulubione piosenki, które obie dobrze znamy. Codzienna pielęgnacja ciazowego brzuszka pozwala na utrzymanie ogromnej więzi mamy i maluszka. :)

2017-10-24 11:55

Nasze Maleństwo pojawi się pod koniec listopada. Jest oczekiwanym przez nas cudem :) Z tygodnia na tydzień wieczorami czytamy oboje o tym jak się rozwija, rozmawiamy o tym co teraz robi i po ruchach brzuszka odgadujemy czy to nóżka czy rączka - jest to całkiem przyjemne i zabawne :) Nie możemy doczekać się już zobaczenia Go na świecie! Czytamy i śpiewamy mu już teraz, żeby znał nasze głosy. Przez ostatnie pół roku nasze życie się mocno zmieniło z myślą o powiększeniu rodziny i naszej nowej roli.

2017-10-24 11:55

Witajcie. nasz Mikołajek pojawi się na świecie na początku nowego roku. Jest bardzo ruchliwy, budzi swoją mamę nawet z rana drobnymi kopniakami. Kiedy tata wraca z pracy rozmawia ze mną głaszcząc mamę po brzuszku. Mama masuje mnie podczas wcierania oliwki w swoją skórę mam już 1400g i rosnę jak na drożdżach. Mamy nadzieję że skorzystamy z produktów które są do wygrania

2017-10-24 11:51

mu na naszego synka czekamy ale już niedługo będzie z nami pojawi się na początku listopada a jego braciszek nie może się doczekać kiedy będzie się z nim bawił i kiedy go w końcu zobaczy(synek 4 lata) my z mężem też nie możemy się doczekać to już niedługo a wydaje się wieki . Nie mogę się doczekać kiedy się urodzi i po raz pierwszy synka zobaczę to bardzo fajne uczucie kiedy po raz pierwszy synka zobaczę i będę go miała na brzuszku

2017-10-24 11:46

Moją miłość do Natalki ukazuje poprzez czułość. Choć ma dopiero dwa miesiące i niewiele jeszcze rozumie to chcę by czuła jak najwięcej mojego ciepła :) sam uśmiech mówi za siebie :D

2017-10-24 11:46

Jestem w ciąży 4 miesiąc się rozpoczął, dowiedzieliśmy się razem z partnerem na wakacjach w Albanii to były nasze pierwsze wspólne wakacje ponieważ ciężko pracowaliśmy. Pierwsze i nie zapomniane. Jak tylko się dowiedziałam byłam w siódmy niebie, pragnęliśmy tego maleństwa od kilku miesięcy i nagle cud. Od pierwszych tygodni jego życia starałam się dbać o siebie i o brzuszek najbardziej jak tylko mogłam smarowanie już mam we krwi.. brzuszek jest ważny ale i też piersi ich ujedrniane każdego dnia by po porodzie móc nadal czuć się komfortowo a maleństwo pięknie z nich jadło pokarm.. Prawedopodobnie przywitamy małego Antosia na świecie i chcemy mu dać wszystko co najlepsze. Moja miłość ukazuje do niego całą sobą rozmową, śpiewem i słuchaniem muzyki, jest największym naszym cudem.

2017-10-24 11:38

Jako przyszli rodzice wraz z partnerem dbamy o brzuszek i naszego maluszka jak tylko się da. Już przed wyjsciem na świat poświęcamy mu wiele czasu. Wraz z maluszkiem relaksujemy sie przy spokolnej muzyce, dużo rozmawiam np o tym jak będzie wyglądał pokój dla Synka, czytamy bajki. Już tylko 3 miesiace do rozwiązania. Czekamy z niecierpliwością na przyjście na świat dzieciątka.