Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2188 Wątki)

Wyprawka 2018/2019

Data utworzenia : 2018-09-11 10:32 | Ostatni komentarz 2019-03-31 23:49

IcamxD

15564 Odsłony
1086 Komentarze

Jestem studentka ostatniego roku magisterki, termin porodu mam na polowe stycznia 2019. Przez 4 miesiące czułam się fatalnie, wymioty, zaslabniecia , infekcje. Za 3 tygodnie zaczyna mi się szkoła (wybór promotora, pisanie pracy magisterskiej i bieżąca nauka) kiedy zacząć przygotowywac wszystko dla maluszka? Martwie się ze nie potem moge sie źle czuć i mieć dużo pracy na uczelni a mój facet nie zna się zupełnie na produktach dla dzieci i nie lubi takich zakupow. Mieszkamy we dwoje a nasi najbliżsi 200 km od nas. Także zakupy bede musiala wziac na siebie, a z dużym brzuchem tez nie chcę wychodzic na zimno bo podczas ciąży łapią mnie częściej infekcje. Z jednej strony do konca października chcialabym miec gotowe wszystko a z drugiej myślę ze to za wcześnie. Kiedy zacząć robic wyprawkę?

2019-03-19 18:01

Anetka- niania została poinformowana o kamerach w domu. Zresztą jest to pani z agencji niań. Zatem jest to pani sprawdzona przez agencje juz kilka lat. Dodatkowo ja mam podpiecie kamer pod telefon, tablet, laptopa, także w pracy będę miała podglad na sytuacje. Mąż czy ja z pracy do domu mamy krótki stosunkowo odcinek i jak nie ma korkow to w 15 minut jestem torpedą, w razie krytycznej sytuacji bede pewnie szybciej. Także jakby cos sie działo to zaraz będę. Dodatkowym plusem jest to że obok nas mieszka sasiadka z mężem ktorzy juz nie pracują i cale dnie spedzaja w domu i w razie czego podejdą zobaczyc gdyby cos sie działo jakbym zadzwoniła. Ta pani to była tez u moich znajomych także sprawdzona. Nigdy jednak byc pewnym sie nie da. Bac sie...moze nie tyle boje co niepokoje. Ale to normalne, bo to obca kobieta w moim domu, z moim skarbem najwiekszym.

2019-03-19 14:22

Eres kamerka to fajna sprawa. Niania wie o kamerze? Jak wie to też może inaczej się zachowywać. Wiedziała że jesteś w domu. Nie chcę cię straszyć. Ale ja mimo wszystko bym się bała.

2019-03-19 00:49

Pati- to dużo daje jak coreczka spokojnie reaguje w towarzystwie opiekunki;) a zostaną same za 2 max 3 miesiace, bo wtedy wracam do pracy. Anetka- ja byłam podczas pierwszej wizyty opiekunki. Nigdy bym nie zostawiła z zupełnie obcą osobą dziecka tak od razu. Bo ani bym nie ufała takiej pani a i martwiłabym sie o moje dziecko jak bedzie reagować. Zatem siedziałam razem z nimi i obserwowałam jak Mała sie z panią bawi, jak jest karmiona, itd. Bardzo fajne było to że pani pytała o wiele rzeczy, jak Mała lubi aby cos było robione, np. Z jakiej łyżeczki coreczka lubi jeść.- to ważne wbrew pozorom. I pokazuje, że pani nie jest zielona w sprawach opieki nad dzidckiem i wie żw dzieci.maja różne preferencje. Podczas drugiej wizyty juz była sam na sam z panią na 2 godzinki- oczywiscie obserowowałam wszystko na kamerce siedzac w drugim pokoju. I tak raz w tygodniu Pani przychodzi do nas, aby Mała oswoiła sie z nią. Pani bardzo konkretna, ciepła, serdeczna i zna sie na swojej pracy.

2019-03-18 22:06

Eresz nie balas się zostawić małą z niania? Dzieci są słodkie. Moja hest już większa ale też słodko wygląda jak śpi.

2019-03-18 20:47

Oj ja też uwielbiam się wpatrywać w śpiącego synka dzieci są takie słodkie i niewinne . :) Eresz to cudownie że córeczka zapalała kontakt z niania , na pewno jestes spokojniejsza . A od kiedy już zostają same ??

2019-03-14 00:09

Pati- kontakt załapała fajny z panią, zresztą Mała jeat bardzo kontaktowa. Pani tez jest super- miła, sympatyczna i wykształcona zawodowo- także póki co jestem zadowolona;). Zobaczymy jak wyjdzie w trakcie dnia codziennego. W przyszlym miesiacu juz zaczynamy regularnie po 4 godziny dziennie. A kolejno w następnym miesiacu juz 8. Ojjj tak, śpiące niewinnne maluszki są najsłodsze;)

2019-03-13 23:33

Ja ostatnio oglądałam zdjęcia córki. Jak szybko urosła a jak się zmieniła. Dzieci jak śpią są słodkie. Każdy lubi się patrzeć na te słodkie i niewinne buzie.

2019-03-13 21:10

Eresz oj tak to już duża różnica od takiego małego bobasa do bobasa który stawia swoje pierwsze kroki chwile które warto zatrzymać :) i jak zadowolona jesteś z opiekunki ?? Miałyście jakis dzień zapoznawczy ?? Jak córeczka reaguje ??