Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Okres po porodzie / Miesiączka po porodzie

Data utworzenia : 2013-01-16 10:28 | Ostatni komentarz 2024-03-27 20:45

Maria.Z

70429 Odsłony
1216 Komentarze

Kiedy dostałyscie okres? czy was bolal ? czy odstepy miedzy nimi sa regularne? ----- Dziewczyny powiedzcie jak wygląda po porodzie Wasz okres? Jestem po porodzie 14 miesięcy.. A tak na prawdę dopiero drugi miesiąc mam taki prawdziwy okres jak przed ciążą. Do 4 miesiąca karmiłam piersią wiec okresu nie miałam, potem po odstawieniu małej jakoś po półtorej miesiąca dostałam pierwszą miesiączke, ale to było bardziej plamienie które czasami trwało dwa tygodnie.. Teraz dopiero w poprzednim miesiącu miałam okres który normalnie trwał ok 6 dni i krwawiłam "normalnie". Że tak powiem nie po drodze mi do lekarza ale chyba jednak zorganizuje opiekę do małej i się wybiorę. Jak to było u Was?

2014-06-26 21:36

Proszę może tu coś poczytasz dla siebie http://lovi.pl/pl/forum/2/765/1 Ale nie martw się to całkiem normalne ja jestem 11 miesięcy po porodzie i miałam jedno plamienie i nadal nie mam okresu i byłam u lekarza na razie kazał się nie przejmować dopóki karmię bo jeszcze karmię synka.

2014-06-26 18:24

Miesiączka po porodzie Kiedy u was pojawiła się miesiączka po porodzie? Ja jestem po cc pul roku a karmić piersią przestałam karmić 2miesiące temu a miesiączki dalej nie mam. Czy to normalne? [Tekst rozpoczynający wątek; połączony 2014-09-10 Redakcja LOVI]

2014-06-07 20:52

Ja już jestem prawie 11 miesięcy po porodzie i jak na razie miałam tylko jedno plamienie kilka miesięcy temu a o okresie mogę zapomnieć jak na razie go nie ma ale nie tesknie za nim choć czasem się zastanawiam czy to nie za długo już przypadkiem

2014-06-07 10:51

Ja pierwszy okres dostałam po 10 miesiącach i jak nigdy wcześniej jest bardzo regalarny, no ale jest również druga strona medalu... Wcześniej nie odczuwałam żadnego bólu za to teraz kręgosłup, podbrzusze, piersi.. Wszystko na raz.

2014-06-07 10:32

Ja mam nadzieję, że po porodzie jak najdłużej okresu nie będę miała. Źle wspominam moje miesiączki, mimo tego iż regularne to takie bolesne, że jak nie wzięłam w odpowiednim momencie czopka przeciwbólowego lub tabletki to zaczynały się wymioty, biegunka i omdlenia.

2014-06-06 21:38

Oj,.po pierwszym porodzie okres miałam po dziewięciu miesiącach, teraz po drugim jestem już pięć mc i jeszcze nie mam:-) Czasem podbrzusze pobolewa jak na miesiączkę, ale nic się nie dzieje:-)

2014-03-15 08:45

To ja jestem szczęściarą:)

2014-03-14 20:43

ja miałąm tak że od porodu -połóg cały miesiąc krwawiłam, póżniej tydzień przerwy i okres normalnie dostałam już :(