Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Okres po porodzie / Miesiączka po porodzie

Data utworzenia : 2013-01-16 10:28 | Ostatni komentarz 2024-03-27 20:45

Maria.Z

70428 Odsłony
1216 Komentarze

Kiedy dostałyscie okres? czy was bolal ? czy odstepy miedzy nimi sa regularne? ----- Dziewczyny powiedzcie jak wygląda po porodzie Wasz okres? Jestem po porodzie 14 miesięcy.. A tak na prawdę dopiero drugi miesiąc mam taki prawdziwy okres jak przed ciążą. Do 4 miesiąca karmiłam piersią wiec okresu nie miałam, potem po odstawieniu małej jakoś po półtorej miesiąca dostałam pierwszą miesiączke, ale to było bardziej plamienie które czasami trwało dwa tygodnie.. Teraz dopiero w poprzednim miesiącu miałam okres który normalnie trwał ok 6 dni i krwawiłam "normalnie". Że tak powiem nie po drodze mi do lekarza ale chyba jednak zorganizuje opiekę do małej i się wybiorę. Jak to było u Was?

2014-03-14 20:38

Kikacu, ja się cieszę, że miałam tyle spokoju, bo u mnie okres wiąże się nierozerwalnie z migreną. Więc teraz jestem już pewna, że co miesiąc ją będę miała, ehh... A Rozala za 6 dni będzie miała 9 miesięcy, więc długo się nacieszyłam :)

2014-03-14 20:35

powiem tak ja Wam zazdroszczę, ja nie cierpię tych dni, bo przy dzieciach zapominam o tym, że trzeba zmieniać pochłaniacz;) zazwyczaj kończy się przebieranką ech

2014-03-14 20:19

Jaś ma 7.5 miesiąca a ja do tej pory miałam raz krwawienie i potem nic więcej:)

2014-03-14 20:17

U mnie okres pojawił się dokładnie miesiąc i tydzień po porodzie... pojawia się w miarę regularnie w porównaniu do tego co działo się przed ciążą i jeśli jest różnica to jednego góra dwóch dni... no u mnie jest ten pech że przed ciążą miałam bezbolesne okresy a teraz pierwszy dzień zawsze muszę wspomagać się tabletkami chociaż ostatni który miałam też był bezbolesny więc mam nadzieję że się coś jeszcze w tym temacie zmieni

2014-03-14 17:51

Silje a ja już 2 tygodnie po połogu dostałam okres i teraz jak w zegarku mam a kiedyś to było różnie, ale w ogóle teraz nie mam bóli miesiączkowych

2014-03-14 17:45

Podbijam temat, bo właśnie dzisiaj dostałam pierwszy okres po porodzie. Dostałam go w takim terminie jakbym w ogóle w ciąży nie była, to znaczy licząc cyklami :) Nie boli mnie nic, objaw jedyny jaki miałam to trzy godziny temu mega migrena. Migrena minęła i zaczęło się ze mnie lać. Także po 18 miesiącach znów powitałam okres.

2014-01-14 19:31

Gosia niektórych rzeczy nie da się przewidzieć. Jak miałam torbiele to nie było żadnych zewnętrznych objawów, dopiero jak się torbiel zaczęła skręcać to ból niesamowity, aż do utraty przytomności. Wyobraź sobie, że jej wielkość była porównywalna do dorodnego grejpfruta. I nie wiadomo jak długo ona mi tam rosła w środku. Dobrze tylko, że nie pękła...

2014-01-14 18:43

Silje: Nie jest to męczące? SamantKa: Według mnie jeżeli nic się nie czuje to nie ma potrzeby chodzić tak często. Uważam, że gdy coś jest na rzeczy - swędzenie okolic intymnych czy inne dolegliwości, to wtedy owszem, warto chodzić do lekarza. Ja na początku ciąży chodziłam co miesiąc, z wiekiem ciąży musiałam chodzić częściej i pod koniec chodziłam co dwa tygodnie, a już na końcówkę musiałam chodzić do szpitala na ktg, więc tam miałam opiekę.