Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Okres po porodzie / Miesiączka po porodzie

Data utworzenia : 2013-01-16 10:28 | Ostatni komentarz 2024-03-27 20:45

Maria.Z

70420 Odsłony
1216 Komentarze

Kiedy dostałyscie okres? czy was bolal ? czy odstepy miedzy nimi sa regularne? ----- Dziewczyny powiedzcie jak wygląda po porodzie Wasz okres? Jestem po porodzie 14 miesięcy.. A tak na prawdę dopiero drugi miesiąc mam taki prawdziwy okres jak przed ciążą. Do 4 miesiąca karmiłam piersią wiec okresu nie miałam, potem po odstawieniu małej jakoś po półtorej miesiąca dostałam pierwszą miesiączke, ale to było bardziej plamienie które czasami trwało dwa tygodnie.. Teraz dopiero w poprzednim miesiącu miałam okres który normalnie trwał ok 6 dni i krwawiłam "normalnie". Że tak powiem nie po drodze mi do lekarza ale chyba jednak zorganizuje opiekę do małej i się wybiorę. Jak to było u Was?

2014-06-26 23:20

po pierwszej ciązy okres dostałam około 6 miesiećy od porodu, karmiłam wtedy piersią ale wprowadzałam nowinki do diety córeczki. Teraz jestem 4,5 miesiąca po cc i karmie dziewczyny odciąganym mlekiem i nadal nie mam okresu. Powolutku zaczynam rozrzezać ich dietę ale i tak będe odciagać pokarm tyle razy co teraz więc nie wiem kiedy dostanę okres... w sumie to za nim tak strasznie nie tęsknię

2014-06-26 22:56

Ja dostałam po 6 miesiącach karmienia. Zaczęłam wtedy rozszerzać dietę dziecku i rzadziej karmić :) Nie pamiętam jak to było z pierwszym dzieckiem, ale chyba jeszcze później dostałam.

2014-06-26 22:14

Ja dostałam okres 2 miesiące po porodzie:) Urodziłam siłami natury, karmię piersią. Trudno wyczuć od czego zależy to, kiedy która z nas po porodzie dostanie okres. Może to sprawa indywidualna każdej kobiety:)

2014-06-26 22:06

Marta ale przy odciąganiu jest to zupełnie inaczej gdyż dziecko nie zasysa piersi i nie podrażnia jej jest to mechaniczne odciąganie i nie ma to porównania z ssaniem przez maluszka. Ale każdy organizm kobiety też jest inny więc stąd też sa te różnice może kiedy ten okres się pojawi po raz pierwszy mi to plamienie pojawiło się właśnie jak mały był odstawiony a ja przez prawie 3 tyg brałam antybiotyk i odciągałam mleczko

2014-06-26 22:00

Karmię mieszanie, w większości butla i nadal nie mam miesiączki, a jestem 3,5miesiąca po cc...też jestem ciekawa kiedy dostanę ;)

2014-06-26 21:43

ojej to długo,wiec chyba nie mam się co martwic:-P bo przyjdzie:-P

2014-06-26 21:40

Ja nadal karmię i miesiączka pojawiła się pierwszy raz miesiąc temu, a rodziłam 15,5 miesiąca temu.

2014-06-26 21:39

Ja tez jestem po cc i okres dostałam po 5 miesiącach od porodu mimo ze karmiłam mała do 4 mca a teraz odciągam pokarm:(