Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Pieluszki jedno czy wielorazowe ?

Data utworzenia : 2013-01-17 11:51 | Ostatni komentarz 2024-05-10 12:38

Guasia

72699 Odsłony
941 Komentarze

Dziewczyny jakich pieluszek używacie dla swoich maluchów ? Wolicie pieluszki jednorazowe czy tak modne ostatnio wielorazowe ? Jakie macie doświadczenia zwiazane z pieluszkami ?

2013-01-23 21:54

w takim razie tez musimy zmienic na pampersa

2013-01-23 21:45

ja tez kiedys kupilam tansze ale bez przesady zalozylam jej 5 pieluszek i sie porobilo miala cale plecy czerwone i krosty na nich tak jak i na pupie wrocilam spowrotem do pampersa i uzywam do dzis jestem z nich bardzo zadowolona

2013-01-23 20:55

Ja od samego początku używam tylko pieluszek PAMPERS, dwa razy skusiłam się na inna markę i potem walczyliśmy z odparzeniami... nie warto oszczędzać na dziecku.

2013-01-23 15:46

a ja nie wiem mojej jakies krostki wyskakuja na pupie jak by odparzenie? zmieniam co chwile pampersa i smaruje roznymi kremami, zasypuje nawet maka ziemniaczana i nic nie pomaga, co radzicie?

2013-01-23 13:36

U nas stosujemy pieluszki naprzemian. Zasada jest taka ze jak jestesmy w domu, to ubieramy dziewczynkę w pieluchy wielorazowe z wkładka z tetry , a jak tylko mamy jakies wyjscie lub wyjazd to w ruch idą jednorazówki. Na samym poczatku używałam Dade, kilka razy mialam tez prawdziwe pampersy, jednak wrociłam do Dady bo wydawala mi sie bardziej chłonna i mniej ściskajaca, a obecnie mam już swój wypróbowany typ i chyba od wakacji je kupujemy. Sa to pieluszki z rossmana z serii babydream,ale ta nowa linia fit, bo te wczesniejsze tez mi nie podchodziły. kilka razy zdazyłomi się ze córa je prtzesikała,ale z Dada tez mialam takie wpadki. Obecnie wszystko gra i zarówna moja córa i ja jestesmy zadowolone ;) Dupka w porzadku, nie ma odparzeń.

2013-01-21 21:54

a ja polecam Pampers Hipenpley są fajne i doskonałe są troszke tansze od Pampersów zwykłych ale polecam używam ich juz 13 miecha i jestem strasznie zadowolona

2013-01-20 14:17

My używamy jednorazówek czasem zakładamy te wielorazowe czyli tetrowe. Z tym że w tych Naszych czasach pieluszka tetrowa jest bardzo licha i nie nadaję się zbyt poniewaz po pierwszym praniu nie nadaję się już do użytku bo wygląda jak sitko. Można jednak stwierdzić że dzięki nim dziecko ma lepszy przeplyw powietrza po czym nie będzie odparzeń oraz żadnych odcisków. A po wielorazowych gumki niestety zostawiają ślad.

2013-01-18 16:55

My używamy wyłącznie jednorazowych.