Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Pieluszki jedno czy wielorazowe ?

Data utworzenia : 2013-01-17 11:51 | Ostatni komentarz 2024-04-05 16:49

Guasia

72597 Odsłony
940 Komentarze

Dziewczyny jakich pieluszek używacie dla swoich maluchów ? Wolicie pieluszki jednorazowe czy tak modne ostatnio wielorazowe ? Jakie macie doświadczenia zwiazane z pieluszkami ?

2013-01-17 15:41

Ja podobnie jak Iwona polecam pampersy firmy pampers.Są bardzo dobrze chłonne,nie przemakają.Dady też są ok używam ich od początku,ale zdarzyło mi się parę razy że zaczęły przepuszczać.Ale cenowo wygrywają dady.

2013-01-17 13:39

Osobiście polecam pieluchy z firmy Pampers. Świetne również są pieluszki z biedronki "Dada". Mieszam je na zmianę.

2013-01-17 13:31

Jednorazowe, wielorazowe są wg mnie dobre dla osób co mogą coś zrobić przy dziecku (mój mi nie daje długo prasować), co mają więcej pieniędzy aby zakupić tych pieluch sporo na początek i którzy chcą codziennie robić pranie.

2013-01-17 13:15

Nigdy nie próbowałam wielorazowych, raczej nie jestem do nich przekonana. Nie polecam pieluszeg Huggisa, pamiętam jakie problemy przez nie mieliśmy... Skusiłam się na promocję i tydzień czasu walczyłam z odparzeniami, mały aż się krztusił płaczem gdy smarowałam go kremikiem.. Z tego co wiem pieluszki te są wycofywane ze sprzedaży i od tej wiosny nie będzie ich w sklepach dlatego też tyle tych promocji teraz. Chcą żeby zszedł im nakład. Polecam pampersy Pampersa. Niby są droższe ale to kwestia paru złotych, a jakościowo są naprawdę doskonałe. My używamy ActiveBabe