Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (276 Wątki)

Pieluszki jedno czy wielorazowe ?

Data utworzenia : 2013-01-17 11:51 | Ostatni komentarz 2024-07-03 12:28

Guasia

74125 Odsłony
949 Komentarze

Dziewczyny jakich pieluszek używacie dla swoich maluchów ? Wolicie pieluszki jednorazowe czy tak modne ostatnio wielorazowe ? Jakie macie doświadczenia zwiazane z pieluszkami ?

2014-04-02 17:47

W moim towarzystwie na 7 świeżo upieczonych mam 4 używają wielorazówek i bardzo sobie je chwalą, jest teraz tak duży wybór tych pieluszek że jest w czym wybierać. My od lata tez przechodzimy na wielorazowe pieluszkowanie.

2014-04-02 16:48

mamavan wyjelas mi to z ust ..po to tu weszłam aby napisac , ze i ja kupie kilka szt wielorazowych jak bede malego przyzwyczajac do siadania na nocnik :) Macie racje , że jednorazowe to fajna sprawa ...szybko i sprawnie ..bez prania , gotowania i cudowania :)

2014-02-11 21:32

Ja używam pieluszek jednorazowych ale myślę ze jak będę uczyła córkę na nocniku robić to wtedy przejdę na te wielorazowe :) I również polecam takie rozwiązanie bo wcześniej nie ma co :P

2014-01-14 09:36

Ja tez zastanawiałam się nad wyborem pieluch bardzo długi i jednak zdecydowaliśmy się na pieluszki jednorazowe ze względu na wygodę w stosowaniu. I jednak jesteśmy raczej wierni pieluszkom Pampers activ ewentualnie Sensitive bo Jaś ma bardzo wrażliwa skórę. Choć nie powiem że nie testowaliśmy innych ale jednak tylko pampers a jak kupi się w promocji to koszt pieluszko ok 45gr za sztukę.

2014-01-10 09:16

No teraz głównie używa się jednorazowych ze względu na wygodę i czas ;) I też zdecydowanie będę sięgać po te jednorazowe. Jednak słyszałam na szkole rodzenia ,że czasem warto ubrać dziecku po prostu pieluchę tetrową by skóra odpoczęła :) Bo to prawda ,że przy takich pieluszkach jest lepszy przepływ powietrza. Ale wiadomo ...dziś w tym zagonionym świecie raczej brakuje czasu na zabawy z pieluchami tetrowymi. Ale od czasu do czasu może warto.

2014-01-09 19:04

Pewnie zdrowsze dla dziecka byłoby używanie wielorazowych, ale zdecydowanie szybciej i wygodniej jest używać jednorazowych. Myślę, że my spróbujemy używać wielorazowych w momencie nauki siusiania do nocnika. Jak dziecko poczuje, że ma mokro będzie mu łatwiej zrozumieć potrzebę załatwienia się do nocniczka.

2014-01-09 12:29

Wyłącznie jednorazowe :)

2014-01-08 22:40

Używamy jednorazowych, tetrowe są w użytku przy jedzeniu pod brodą;-) piore codziennie i jak bym miała jeszcze pieluchy to nie wiem gdzie bym to wszystko powiesiła;-) Prawda jest taka że przy jednorazowych jest spore ułatwienie dla mam, jednak wielorazowe mają też swoje plusy.