Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Czy tatusie zmieniają pieluszki?

Data utworzenia : 2016-12-17 00:05 | Ostatni komentarz 2022-08-25 11:23

lovemam

30692 Odsłony
1140 Komentarze

Pieluszki córce zmieniam sama odkąd się urodziła (córka ma już 16mc). Tatuś uczynił to dopiero dwa razy , przy czym raz nie do końca. Cały czas staram się go w to angażować, ale z mizernym skutkiem. Stale wymawia się tym, że nie umie, nie da sobie rady, że to nieładnie pachnie. Czy u Was też tak jest? Czy tatusie Wam pomagają przy zmianie pieluszek? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na zmotywowanie swoich połówek do takich "czynów"?

2017-03-17 07:33

Problem z tym że mój mąż nie wychodzi raczej z kolegami bo u niego takie wyjście oznacza alkohol i ja się nie zgadzam na nie. Ale kurcze też po pracy jeździ pomoc koledze czy gdzieś tam. Widzi się też w pracy z ludźmi

2017-03-17 00:08

Justyna wcale nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia tylko powinnaś wyjść na spokojnie i spotkać się z umówioną osobą, a jak on wychodzi to jest dobrze? Ja mojemu tylko raz na jakiś czas pozwalam gdzieś wyjść na piwko z kolegami bo niech poczuje trochę jak ja zamknięta w czterech ścianach. Wkurzają mnie jego teksty w stylu "a ja ci nie bronię przecież spotkać się z koleżankami', tak madry bo mieszka u siebie na wsi i gdybym mieszkała w swojej okolicy to wyszłabym chociaż do siostry a tu nie mam nikogo:/

2017-03-16 11:44

Zamarancza moj ma to samo hahahahah

2017-03-16 10:13

Haha no tak.. Faceci się cieszą, że baby nie ględzą i mają spokój. Mimo, że na mojego to działa i wtedy staje się potulny jak baranek i robi wszystko co chcę :)

2017-03-15 21:28

Zamarancza przysługę mam mu zrobić ze nie będę się odzywać???:-D bo po nim to spłynie a jeszcze się ucieszy że nic nie będę chciała

2017-03-15 21:24

Ja bym po usłyszeniu takiego tekstu nie wyszła i nie odezwała się do męża! Mój nigdy nie mówi co robiłam cały dzień. Ostatnio pojechałam na mszę za dziadka i został mąż z małym, a jak wróciłam to od razu się tłumaczył, że przeprasza, ale nic nie zrobił po za zajmowaniem się synem, nawet miseczki nie wyniósł :)

2017-03-15 20:45

Ja jak mam słuchać ze wychodze i zostawiam dziecko to od razi mi sie odechciewa. No ale z drugiej strony gdyby mąż chciał wyjsc to pewnie tez bym sie wsciekala więc w sumie taki uklad .i pasuje;)

2017-03-15 17:08

Problem z tym że ja i tak mam wyrzuty sumienia jak wychodzę nie wiem czemu i nie umiem się ich pozbyć więc wyobraź sobie jak na mnie działają takie teksty. Gdyby nie to że jestem umówiona pewnie nigdzie bym nie poszła