Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Gdy pojawia się kolka niemowlęca

Data utworzenia : 2013-01-15 09:12 | Ostatni komentarz 2022-08-25 10:21

Konto usunięte

67304 Odsłony
1156 Komentarze

Kolka niemowlęca spędza z powiek sen wielu rodzicom. To dla dziecka bolesna i uciążliwa dolegliwość, która potrafi trwać nawet kilka miesięcy. Poznaj jej przyczyny oraz sprawdzone sposoby na jej złagodzenie.

2015-12-19 14:09

Moj synek ma miesiac jak na razie nie bylo powazniejszych problemow z brzuskiem. Jedynie jak zjadlam dzem truskawkowy to go bolal brzuszek na szczescie szybko doszlam od czego.

2015-12-19 09:52

u ns debridat dostalam na ulewanie i zle dzialal na brzuszek baaardzo i musialam odstawic

2015-12-14 17:22

U nas była. Masowałam, masowałam.... byliśmy w Niemczech po SabSimplex. nie przechodziło... Kupiłam katetery - przeszło! Na prawdę polecam! To coś co uratowało nam życie. Mały okropnie je przechodził- jest moim pierwszym dzieckiem więc płakałam razem z nim. Że nie mogę mu pomóc. Ale zrozumiałam, że to przejdzie-przeszło. Apeluję do wszystkich mam, które obwiniają się za kolkę- To nie wasza wina!!! nie obwiniajcie się! Kochajcie swoje dziecko!! KOLKA PRZECHODZI!!!! <3

2015-12-08 21:14

o to temat w którym jestem ekspertem :D masz taki problem zajrzyj http://krainaalicji.blog.pl/ dodam jeszcze że pomagał nam Espumisan :) a na krostki Fenistil a na zaparcia Debridat w razie wątpliwości pytajcie :D

2015-12-02 15:24

Anna.żelazko jak rodzisz sobie z kolka u swojego dzidziusia ? Nam położna powiedziała ze jeśli dzieciątko często pruta oddaje gazy to kolek nie będzie mieć a nasz bardzo często jęli mu się po jedzeniu nie odbije to popruta sobie i jest ok

2015-12-02 13:32

Dziecko jest karmione piersią

2015-12-02 13:31

U nas niestety kolka jest, stwierdzono na usg brzuszka w szpitalu. Jedynie troszkę pomaga espumisan, delicol, który jest na nietolerancje laktozy nie sprawdził się. Podobno w naszym przypadku maluszek ma bardzo zagazowany brzuszek.. czasem pomaga również leżenie na brzuszku. Mały ma 3 miesiące

2015-12-02 11:03

Artan i cos w tym napewno jest bo każdemu przecież zdążają się niestrawności wiec i takiemu maluszkowi również. No ba kOlka to przecież nie jest jedną czy dwie ale ciąg który jest codziennością przez które maleństwo musi przejść. Moja położna wczoraj nam powiedziała ze nie sądzi byśmy mieli jakieś kolki to już kamień z serducha mi spadł bo chyba nie dałabym rady z tym płaczem maluszka ... mój mały prawie nie płacze to nie przyzwyczajona jestem co to będzie jak pójdziemy na szczepienie nawet nie chce mi się myśleć o tym