Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Początkowe trudności

Data utworzenia : 2013-04-09 19:41 | Ostatni komentarz 2018-01-03 20:52

Redakcja LOVI

19539 Odsłony
53 Komentarze

Da się je przezwyciężyć, choć wymaga to trochę cierpliwości. Problemy w karmieniu piersią na początku laktacji ma wiele kobiet. Jeśli tylko otrzymają fachową pomoc i wsparcie bliskich, mogą karmić jeszcze długo.

2018-01-03 20:52

Mi z tym problemem pomogła położna. Sama przyniosła mi kapturka. Pomogło od razu. Więc mąż kupił kapturka tylko był za duży. Dopiero jak wyszłam ze szpitala miałam już dobrze dobrane kapturki.

2018-01-01 22:27

To ja mialam taki problem przy synku i próbowałam na początek karmic go przez kapturek ale to tez nic nie dało.Pozostało mi tylko odciąganie i podawanie z butelki.Synek mial problem z ssaniem i nie mógł wogole załapać sutka a Położna mialam taka ze wogole mi nie pomogła musialam sama sobie radzic tym bardziej ze to moje pierwsze dziecko

2018-01-01 16:01

U mnie właśnie tak było. Też mam sutki wklęsłe i córka ich załapać nie mogła. Jak już załapała to było dobrze do czasu aż nie puściła. Jak córka cyca puściła to drugi raz nie załapała już był sutek obśliniony.

2017-12-29 15:49

Aneta my mieliśmy problem z chowajacymi się brodawkami ale kaptura nie uzywalam syn przyzwyczaił się i nauczył jak chwytać i sam sobie wyciągał brodawke w trakcie karmienia nauczył się że jest schowana czasem i poradził sobie więc często dzieci się szybko adoptuja do nowej sytuacji i czasem trzeba dać trochę czasu dziecko a złapie bez pomocy choć wiadomo lepiej pomoc jeśli dziecko sobie nie radzi a spada z wagi.

2017-12-29 15:41

Nam się udało tylko dzięki karmieniu przez kapturek. Mam bardzo małe brodawki. Więc gdyby nie kapturek to córka by jadła moje mleko z butelki, a tak to je prosto z cyca.

2017-12-25 11:06

Aneta, dobrze że trafiłaś na taką położną, która chętna była by pomóc, bo niestety różnie to bywa. Chyba na początku często się zdarza, że maluszek nie łapie sutka z otoczką. Musi się dziecko dopiero tego nauczyć. alekdandraajk mi też na początku się wydawało że moje piersi w stosunku do córki są takie ogromne :) Fajnie, że się nie poddałaś mimo wszystko i maluszek nauczył się ładnie jeść. Może faktycznie to kwestia tego, że wcześniej przyszedł na świat.

2017-12-20 15:17

Mi niestety nikt nie pokazał co robić. Sama kombinowalam a ile się przy tym naplakalam bo przecież jak tak źle lapal to przecież boli. Wiem że to jak on w końcu zaczął ogarniać temat jak ładnie się przyssac jakoś się zbieglo z terminem kiedy miał się faktycznie urodzić czyli myślę że w dużej mierze te jego wcześniejsze przyjście na świat miało wpływ na nasze problemy.

2017-12-19 14:51

Mój młody po prostu źle się dostawial po prostu chciał już teraz na już i jak widział pierś już chwytal i nie otwierał buzi tylko od razu ssal sutka ale jeszcze w szpitalu położna nam pomogła i pokazała jak maleho zachęcić do otwierania buzi szeroko i jak wsadzić pierś by odpowiednio ja zassal :)