Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja MAJOWA 2019

Data utworzenia : 2019-06-06 10:24 | Ostatni komentarz 2019-06-22 13:26

Redakcja LOVI

3015 Odsłony
109 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki MAJOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!


NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw akcesoriów z kolekcji Indian Summer otrzymują:


AgataS1990
Agnieszka -1989
Aisa94
emmkao
Magicznypazur
Mama_Gratki
pati1990
paulina.leszczynska
Pcheła
Zamarancza

WYRÓŻNIENIE – Kubek niekapek Junior Indian Summer otrzymują:


A.Bakowska
aneta7734
dziubus2016
JustaMama
Kasiaa95
m.kuki
mamameg
moniczka7896
wasz.ka
Weronika.Cz 


Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!


Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja LOVI

2019-06-07 11:16

Dokładnie emmkao jakby to się udało poprawić uniknęło by się bałaganu na forum i zakładania wielu niepotrzebnych takich samych wątków. Bo przecież jeśli znajdzie się w lupce dany temat i się go skomentuje to mało komu uda się go również skomentować lub w razie ewentualnego pytania odpowiedzieć na nie

2019-06-07 11:10

Z tego co napisałaś wcześniej, to na liście znalazły się również osoby, które się nie udzielały w ostatnim czasie w ogóle, więc to faktycznie może być błąd systemu. Spokojnie, Redakcja na pewno rozwiąże tę sytuację.

2019-06-07 11:06

Magicznypazur pisząc poniższe posty nie chciałam nikogo urazić i nie mam do nikogo pretensji. Jestem pełna podziwu, że sama się przyznałaś do tego że wróciłaś na forum niedawno (z moich obserwacji wynika, że 3 czerwca), jeśli więc Redakcja wybrała osoby najbardziej pomocne za maj to nie powinnaś znaleźć się na liście. Jestem na forum codziennie i muszę przyznać, że Twoje posty wiele wnoszą na forum, ale to są posty z czerwca. Nowe osoby na forum mają takie same szanse jak dotychczasowi użytkownicy i tu nie ma o czym dyskutować, ale powinne być wybierane zgodnie z obowiązującymi zasadami.

2019-06-07 10:57

Jeśli chodzi o mnie, swoje zdanie wyraziłam na ten temat i nie chcę, by któraś z Mam miała do mnie o to pretensje, bo nie o to tu chodzi : ) I nie jestem tą mamą, o której napisała MamaMeg, bo nie jestem "świeżakiem" na forum (można podejrzeć w profilu) i nie brałam udziału w edycji Canpolu, o której pisała. Choć uważam, że jeśli chodzi o nagradzanie "świeżaków"- nowych osób, to dlaczego nie? Jeśli się udzielają i wypowiedzi są wartościowe, to też warto wziąć pod uwagę takie osoby. I nigdy nie było problemem z ocenianiem Mam przed Redakcję, zawsze robiła to sprawiedliwie, przynajmniej takie jest moje zdanie :)

2019-06-07 10:36

To oczywiste, bo wiadomo, że w kwestii fotelików wszystko szybko się zmienia, pojawiają się nowości itp., ale są też wątki które nie przeterminowują się. To już samemu trzeba ocenić. Racja, że odświeżony wątek z dodanym nowym komentarzem nie przeskakuje na początek, więc nikt go nie zobaczy jeśli jest to na jakiejś wcześniejszej stronie i też wnioskowałabym do Redakcji o poprawienie tego.

2019-06-07 10:30

Kasia, Emka korzystanie z wyszukiwarki jest wręcz wskazane, ale jeśli 3 lata temu ktoś zapytał na forum jaki fotelik dla dziecka wybrać i ja dziś mu odpowiadam to jaki to ma sens, skoro dziecko już dawno z niego wyrosło i korzysta z innego. Ale jeśli ja poszukuję informacji o alergii/leku/pieluchach i dopiszę się z nowym pytaniem do istniejącego wątku to wypowiedzi kolejnych użytkowników mają sens. Pomijam fakt, że tego wątku nikt nie dojrzy jeśli nowe komentarze nie spowodują jego przeniesienie na pierwszą stronę - uważam, że to jest pierwsza rzecz, która wymaga aktualizacji.

2019-06-07 10:24

Ale (jeśli dobrze rozumiem), to po to jest lupka z wyszukiwarką, żeby w razie potrzeby wrócić do danego wątku, może tam znajdziemy odpowiedź na nurtujące nas pytania lub odświeżyć dany wątek.

2019-06-07 10:21

Mamameg czyli skoro jakiś wątek powstał 3 lata temu to już nie powinno się jego komentować tylko trzeba założyć nowy bo tamten jest przedawniony? Dobrze zrozumiałam?