Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja MAJOWA 2019

Data utworzenia : 2019-06-06 10:24 | Ostatni komentarz 2019-06-22 13:26

Redakcja LOVI

2991 Odsłony
109 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki MAJOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!


NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw akcesoriów z kolekcji Indian Summer otrzymują:


AgataS1990
Agnieszka -1989
Aisa94
emmkao
Magicznypazur
Mama_Gratki
pati1990
paulina.leszczynska
Pcheła
Zamarancza

WYRÓŻNIENIE – Kubek niekapek Junior Indian Summer otrzymują:


A.Bakowska
aneta7734
dziubus2016
JustaMama
Kasiaa95
m.kuki
mamameg
moniczka7896
wasz.ka
Weronika.Cz 


Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!


Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja LOVI

2019-06-07 09:54

Też chyba jeszcze nie do końca mam wrażenie że ogarniam nową szatę forum, mam swoje wątki które mnie interesują i które śledzę i w których udzielam się, ale mam świadomość, że pewnie są wątki, które może gdzieś mi umknęły (nawet jeśli były dla mnie ciekawe i w których mogłabym dodać coś od siebie), a w których wypowiadają się dziewczyny, które może mniej kojarzę. Aisa, do mnie też :)

2019-06-07 09:51

Emmkao wlansie mail przyszedł z zapytaniem o wersję kolorystyczną i potwierdzeniem adresu :)

2019-06-07 09:51

Megg też stwierdziłam że pewnych osób nie widziałam udzielających a mimo wszystko dostały się do testowania . Mimo wszystko jednak są być może brały udział w wątkach w których my akurat nie uczestniczyłyśmy. Może redakcja czyta i za jakiś czas dowiemy się ;)

2019-06-07 09:03

Chciałabym jeszcze wspomnieć że wśród uczestników wybieranych jest 20 osób, które udzieliły najbardziej wartościowych porad, a wśród osób, które zostały wytypowane do nagrody głównej znajduję się osoba, która od dłuższego już czasu w forum nie uczestniczy.

2019-06-07 08:36

Chciałabym również w tym wątku poruszyć inny temat. Po zmianach na forum mamy możliwość podejrzenia profilu każdego uczestnika forum. Ile postów napisał i kiedy do nas dołączył. Wśród osób wyróżnionych są osoby nowe, które napisały zaledwie kilkanaście postów. Zaskoczeniem dla mnie jest, że pojawiły się one na liście kiedy tak jak wspominałam wcześniej będąc na forum codziennie widywałam bardzo wartościowe posty Piaseckiej, Kontrolajakości89, Kasi_s. Wypowiedzi nowych użytkowników były często jednozdaniowe. Mam wrażenie, ze system zrobił redakcji psikusa i wg nastąpiło nieporozumienie, jeśli to błąd liczę że redakcja go naprawi. Pisząc to zdaje sobie sprawę, że redakcja nie może nagrodzić wszystkich uczestników forum, ale uważam że w tym miesiącu jest to wyjątkowo krzywdzące.

2019-06-07 08:29

Magicznypazur brawo za uczciwość. Dziewczyny jeśli zasady się nie zmieniły to osoby do testów wybierane były za maj, a Magicznypazur dołączyła do nas w czerwcu. Codziennie jestem na forum i udzielam się w wątkach i nie umkęło to mojej uwadze. Redakcjo dziękuję za wyróżnienie.

2019-06-07 08:27

No i przy okazji był tam wybór wersji kolorystycznej, więc pewnie dziś otrzymamy maila z zapytaniem :)

2019-06-07 08:26

Emmkao nie no było maila tzn na pewno u mnie różniez nie było ale co do przekierowania paczki to jak przychodzi mail z gls też można mieć datę dostawy albo przekierować paczkę .