Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja MAJOWA 2019

Data utworzenia : 2019-06-06 10:24 | Ostatni komentarz 2019-06-22 13:26

Redakcja LOVI

2996 Odsłony
109 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki MAJOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!


NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw akcesoriów z kolekcji Indian Summer otrzymują:


AgataS1990
Agnieszka -1989
Aisa94
emmkao
Magicznypazur
Mama_Gratki
pati1990
paulina.leszczynska
Pcheła
Zamarancza

WYRÓŻNIENIE – Kubek niekapek Junior Indian Summer otrzymują:


A.Bakowska
aneta7734
dziubus2016
JustaMama
Kasiaa95
m.kuki
mamameg
moniczka7896
wasz.ka
Weronika.Cz 


Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!


Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja LOVI

2019-06-07 10:19

Mamameg, całkiem możliwe, ale nawet jak wejdę na ten dany wątek, przeczytam ostatnio dodany post (przeze mnie) i wrócę do spisu wątków, to nadal mam info, że jest tam 'Nowy komentarz' i czasami tak zaglądam przy każdym wejściu na forum, a okazuje się że od mojej ostatniej wizyty nikt nic nie dodał, a info "Nowy komentarz"nadal jest...

2019-06-07 10:16

Ja też uważam że redakcja ocenia sprawiedliwie. Sama nie wiem czy wytypowała bym osobę która jest nowa na forum do nagrody głównej

2019-06-07 10:15

Emka też to zauważyłam, widocznie zapis „nowy komentarz” pojawia się niezależnie od tego przez jakiego użytkownika został dodany. Aisa ja nie podważam decyzji redakcji, bo uważam że to nie jest w moich kompetencjach. Ale jeżeli osoba, której nie ma na forum od miesięcy znajduje się w rankingu to moim zdaniem coś jest nie tak (zwłaszcza, że ta sama sytuacja ma miejsce na canpolu). A jeśli strona po stronie przejrzałam forum i nie dotarłam do jej postów to za co nagroda? Nawet jeśli udziela się na starych wątkach z przed 2-3 lat to jak tutaj ocenić komentarz jako pomocny skoro o dany temat pytał ktoś powiedzmy 3 lata temu i wątek jest już zarchiwizowany? Z doświadczenia z maja mogę powiedziec tyle, że w kilku wątkach zadałam pytanie, na kilka przez cały miesiąc nie otrzymałam odpowiedzi. W jednym tematem zainteresowała się tylko Mama_Gratki szeroko go opisując. A są osoby, które pisząc jednozdaniowe, nic nie wnoszące wypowiedzi znalazły się w pierwszej dziesiątce. Wydaje mi się, że redakcja typując osoby nagrodzone musi te dane wyciągnąć z systemu, a ten po aktualizacji nie jest doskonały.

2019-06-07 10:08

Aisa oczywiście że nie liczy się ilość a jakoś ? ale wydaje mi się że lista jest wybierana za dany miesiąc . Ale mogę się mylic . Nie mniej ciekawa jestem co na to Redakcja . Megg mogłabyś do mnie napisać ? [email protected]

2019-06-07 10:04

Też wierzę, że Redakcja postępuje sprawiedliwie. Racja, w tej nowej szacie forum ostatnio komentowane wątki nie przeskakują na początek, stąd nie zawsze wiemy czy może ktoś odświeżył jakiś dawny wątek lub dodał tam coś wartościowego, który jest na wcześniejszej stronie na którą już nie zaglądamy, a szkoda. Często też przy jakimś wątku pisze, że są 'Nowe komentarze' a tak naprawdę ich nie ma, bo ostatni komentarz jest dodany przeze mnie.

2019-06-07 10:02

Pati w związku z tym że na forum jestem codziennie zadałam sobie ten trud i przejrzałam wątki. W związku z tym, że forum w kwietniu było nieczynne nie było ich dużo. Dotarłam do postów nawet z lutego. Utrzymuję to co napisałam w postach poniżej i uważam, że zamieszanie jest efektem aktualizacji forum. Przyznam że liczę że redakcja wyjaśni tę sytuację, bo uważam że jest to krzywdzące w stosunku do osób które się w maju systematycznie udzielały.

2019-06-07 10:01

No i tu nie liczy się ilość komentarzy A wartość więc może być tak że jakość i wartość jednego komentarza jest większa niż stos komentarzy kogoś innego :) redakcja ma zwykle ciężki wybór i nie zazdroszczę bo wiadomo niekiedy trzeba wybrać z większej ilości mam tylko te 20. Ale zawsze pomimo trudnych wyborów było jak się dało sprawiedliwie.

2019-06-07 09:58

Mamameg A wg mnie redakcja zawsze sprawiedliwie postępuje i zawsze było tak że liczyły się posty aż do ogłoszenia wyników więc niekiedy ktoś może i przyszedł na forum np 1 dnia miesiąca A wyniki np 10 były ogłaszane itd:) tak mi się wydaje że to się liczy też no ale z racji że wątki nie przeskakuja itd to nie wiadomo czy ktoś nie pomagał w jakiś wątkach które są gdzieś dalej gdzie nie dotarlysmy dlatego też nie widzieliśmy większość ludzi odświeża wątki ale przez to że nie przeskakuja nie zobaczy się A wszystkie wątki forum wertowac nie da się bo czasu przy maluchu na to nie ma :) więc wydaje mi się że nie ma co oceniać bo redakcja raczej wszystko dostrzega i te wyniki znikąd się nie wzięły raczej :)