Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja KWIETNIOWA 2020

Data utworzenia : 2020-05-06 14:50 | Ostatni komentarz 2020-05-26 21:49

Redakcja LOVI

3124 Odsłony
108 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki KWIETNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – Podgrzewacz do Butelek otrzymują:

 

aneczkaa006   

karolinach     

Kasia366  

Kverve   

ll!a   

Mega Naczelny Papuśny Bobas       

misiowa 

MonikaSha 

PatrycjaP.   

to_ja_Aga_K 

 

WYRÓŻNIENIE –– zestaw butelek DIAMOND GLASS Botanic otrzymują:

 

Beata1996   

Dominika.D 

karolina213     

milena0501   

moniczka7896

pannaXoanna   

pauli89nek   

Pokrzywa30

pszczółka   

wioleczek100   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2020-05-06 22:20

Mamameg nie jest skierowany glownie do Ciebie komentarz ;) Chodzi mi o ogol ludzi ktorzy tu przebywaja i sa w jakims celu jedni dla nagrody drudzy dla zabicia czasu a inni by poszerzyc swoja wiedze ;)

Ciezko mi stwierdzic jak redacja losuje osoby wygrane ale napewno nie sa ta przypadki analizuja w jakims stopniu nasze wypowiedzi moze jest tak ze wbijamy sie w slowo „ klucz”  ktory decyduje o danej wygranej ;) Jezeli moja wygrana sie nie przyda to oddam do domu dziecka gdzie jestem wolontariuszem i bede mogla ich wspomoc takze napewno nie bede robic na tym zarabiac bo jak piszecie sa to nagrody ktore maja nas wspomoc i dac mozliwosc podzielenia sie informacja czy doswiadczeniem na jego temat 

2020-05-06 21:56

Super ;) bardzo cieszę się z wygranej ;) i gratuluję pozostałym mamom ;) 

2020-05-06 21:53

Kasia366 jestem rozczarowana Twoją wypowiedzią. Od kilkunastu miesięcy jestem na forum, czesto się udzielam, pytam, staram się doradzać, nie cytuję tutaj stron internetowych ale piszę z własnego doświadczenia. Jestem tutaj praktycznke codziennie, nie odpuszczam miesiąca bo „np jest słaba nagroda” cieszę się z każdej nagrody jeśli zostane wytypowana do testów. Niedawno oddałam na olx laktator reczny którego już nie używam, dla młodej potrzebującej mamy, poproszono mnie o pomoc i do paczki dolozylam tez wkładki laktacyjne i butelki. To przykre że mówisz że jestem tutaj dla nagród, a poczułam że kierujesz tę wypowiedź do mnie bo nieszcześliwie ja rozpoczęłam temat. 

 

Adelka może kiedyś uda mi się dostać do testów podgrzewacza, ale wtedy ktoś może powiedziec że po co mi on skoro dziecko już mam duże i nie potrzebuje. Przejrzałam wyniki z poprzednich miesięcy i to trzecie testy podgrzewacza, trzy razy mi się nie udalo mimo dużej aktywności na forum. 

2020-05-06 21:33

Kasia dokładnie też tak sadze jestem tu na forum 2 miesiąc i wchodzę co wieczór by dowiedzieć się czegoś nowego a też podzielić się doświadczeniem i to że mogę z Wami wymienić się doświadczeniami jest bardzo motywujące a że dostajemy nagrody to już są dodatki które raz są raz ich nie ma i nie od nas zależy która dostanie. 

2020-05-06 21:25

Moim glownym celem aby zalozyc tutaj konto jest wlasnie kontakt z innymi mamami ktore maja juz doswiadczenie w wychowywaniu dzieci i wiedza jakie bledy popełniły i to mi daje motywacje aby tutaj byc codziennie i czytac co macie do powiedzenia aby tych samych bledow nie popelniac. Nie sledze wszystkich watkow tylko te ktore mnie najbardziej interesuja bo inaczej braklo by mi dnia a sa tez inne obowiazki domowe. 

Moim zdaniem osoby ktore tutaj maja zale ale pretensje do redakcji sa tutaj tylko po to aby wygrywac a nie koniecznie pomagac innym. Osoby ktore wygraly lub zostaly wyroznione bardzo im z calego serca gratuluje bo wiem ze sa to osoby ktore nieraz otworzyly mi oczy na pewne sytuacje i w jakis sposob rozwiazaly problem a ich odpowiedzi byly konkretne i dawaly nowe spostrzezenie na dana sytuacje. 

Do redacji tez nie powinnismy miec zalu bo to jest ich dobra wola ze mozna zdobyć nagrody co miesiac jakby nie chcieli to by takich wartosciowych nagrod nie wystawiali. 
Powinnismy sie cieszyc ze mozemy pomoc innym i zarazem zostac docenieni. 

 

2020-05-06 21:24

Karolinach zgadzam się z Tobą mam takie same odczucia, ja też lubię to forum i dużo stąd się dowiedziałam, dużo też wsparcia od Was nie raz dostałam, sama też staram się być pomocna jeżeli mam jakąś wiedzę w danym temacie to staram się nią podzielić, wprawdzie dwa miesiące mnie nie było ale musiałam wszystkie siły poświęcić na naukę, która okazała się bez celowa bo egzamin i tak przełożony przez koronawirusa na nie wiadomo jaki termin, nieważne jedno jest pewne forum jest pomocne i przyjazne dla każdej z Nas i niech tak zostanie nie ma co się kłócić może następnym razem podgrzewacz powędruje do kogo innego :) :) a buteleczki już nie mogę się ich doczekać jupi:) 

2020-05-06 21:21

Gratuluję dziewczyny :) 

 

Prawda jest taka, że dużo dziewczyn poświęca swój czas tutaj i się udziela .Niestety nie da się wszystkich nagrodzić :) Nie ma za wiele forów, gdzie za aktywność coś dostaje się do testowania . No dziewczyny takie życie, a jak ktoś dostanie podwójnie to zawsze może się z kimś z tego forum podzielić :D 

 

I powiem Wam , że ja też się uzależniłam od tego forum i co wieczór zaglądam :D

Konto usunięte

2020-05-06 20:37

Aga miałam napisać dokładnie to samo. Ja staram się być na forum codziennie nie ze względu na nagrody. Po prostu polubiłam forum i lubię z wami porozmawiać. Żałuję tylko, że nie trafiłam tu wcześniej :) 

 

Ale prawda jest taka, że jak do wygrania jest laktator lub podgrzewacz nagle pojawiają się setki nowych wątków i tłum w komentarzach. Kiedy do wygrania były smoczki pisało kilka osób, które zawsze są aktywne.