Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja KWIETNIOWA 2020

Data utworzenia : 2020-05-06 14:50 | Ostatni komentarz 2020-05-26 21:49

Redakcja LOVI

3125 Odsłony
108 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki KWIETNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – Podgrzewacz do Butelek otrzymują:

 

aneczkaa006   

karolinach     

Kasia366  

Kverve   

ll!a   

Mega Naczelny Papuśny Bobas       

misiowa 

MonikaSha 

PatrycjaP.   

to_ja_Aga_K 

 

WYRÓŻNIENIE –– zestaw butelek DIAMOND GLASS Botanic otrzymują:

 

Beata1996   

Dominika.D 

karolina213     

milena0501   

moniczka7896

pannaXoanna   

pauli89nek   

Pokrzywa30

pszczółka   

wioleczek100   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2020-05-07 12:38 | Post edytowany:2020-05-07 12:40

Droga Redakcjo Lovi, dopóki mój synek kocha wasze produkty ,to ja tym bardziej.Wierze,że wasz wybór nie był łatwy i godzę się z tym .Może innym razem się uda.Pozdrawiamy

Pokrzywa maila jeszcze też nie dostałam.Czekaj cierpliwie ;)

2020-05-07 12:34 | Post edytowany:2020-05-07 12:37

Droga Redakcjo będziemy czekać na kolejne testy podgrzewacza:) 

Wybór mam do testowania na pewno nie jest łatwy nie zazdroszczę:) 

A z innej beczki dziewczyny wybrane do testowania otrzymałyście już maila od redakcji z informacją o nagrodzie/wyróżnieniu? Bo ja narazie nie i się zastanawiam czy tylko ja nie mam czy wy też :) 

2020-05-07 11:02 | Post edytowany:2020-05-07 11:03

moniczka7896  Nagrody przyznajemy aktywnym i pomocnym mamom (i tatusiom). Może się zdążyć, że mama (lub tata) dostanie taką samą nagrodę dwa razy. Ale wierzymy, że jeśli, jej (jemu) się nie przyda, przekaże ją dalej-da siostrze, koleżance- innej mamie :-) 

 

Kilkukrotnie już się zdarzyło, że mama zrzekła się nagrody na rzecz innej "forumowiczki" w potrzebie. Takie piękne gesty sprawiają, że Redakcje jeszcze bardziej uwielbia to forum i WAS. 

2020-05-07 10:44

Drogie mamy i tatusiowie, Redakcja zapewnia, że czyta wszystkie wypowiedzi. Wybór nie jest prosty. Cieszymy się, że jesteście z nami, bo forum to WY. Doceniamy Wasz wkład i obecność, przyznając nagrody, ale nie możemy (choć by się chciało) przyznać ich wszystkim aktywnym.

Możemy za to obiecać, że podgrzewacz pojawi się jeszcze w testach ( i to nie raz )!

2020-05-07 09:38

Ja także uważam,że wybrane dziewczyny po raz drugi ,do testowania podgrzewacza, to takie trochę mało zrozumiałe.Liczę jednak,że redakcja wie co robi.Podgrzewacz także mi się marzył :( Biorę tą porażkę na klatę i musimy żyć dalej.Ja mam dwoje dzieci,staram się jak mogę doradzić ,niestety nie mogę poświęcić całego dnia na forum.Wczodzę zawsze wtedy , kiedy tylko mam wolną chwilę.

2020-05-07 00:44

Dziewczyny naprawdę gratuluję wam tych nagród i to nie jest tak że uważam że na nie nie zasłużyliście. Poprostu naprawdę od kilku miesięcy jestem tu codziennie odkąd przebywam na zwolnieniu mam więcej czasu. Nie wiem czy moje rady są dla kogoś przydatne ale wiele z was mi pomogło jeśli nie rada to chociaż możliwością wygadania się.

Ja z każdej nagrody się cieszcie bo wiem że już niedługo będzie mi bardzo przydatna. Szklane butelki świetna sprawa zawsze byłam ich ciekawa. Myślę że już chyba poprostu trzeba zakończyć temat bo bez sensu bo się popsuło to co tu jest na forum. To jest jedyne miejsce gdzie nie bije się pisać tego co myślę i mam nadzieję że tak zostanie.

2020-05-07 00:06

Dziewczyny powiem jak to wygląda z mojej strony.Dla mnie udział w życiu forum stał się dosłownie rytuałem,zawsze jak dziecko zaśnie to zaglądam  do Was żeby zobaczyć co słychać,czasem nawet zdarzy mi się częściej .Polubiłam Was mnóstwo wątków jest dla mnie pomocnych,wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam dzięki temu.Również jest mi szkoda ,że nie dostałam się do testowania podgrzewacza a nie ukrywam ,że teraz gdy kończymy z kp nocne robienie butelek jest uciążliwie ,tak samo jak odgrzewanie obiadków z lodówki ,taki podgrzewacz ułatwił by mi życie.Wydaje mi się ,że redakcja nie idzie na ilość komentarzy  bo w kwietniu sama zaglądając regularnie dodałam ich naprawdę masę.Jedne pomocne, inne mniej ,jeszcze inne wcale .Prawdą jest ,że to trochę bez sensu aby te same osoby ciągle dostawały te same nagrody do testowania mimo zaangażowania w forum nie powinno tak być,ja sama cieszyłam się w marcu z wyróżnienia bo z nagrodą główną nie miałabym co zrobić i cieszę się ,że dostała go inna z mam.Teraz też czuję lekki smak porażki ale widocznie inne mamy były lepsze ,cieszę się z tego wyróznienia bo nie miałam okazji przetestować szklanych butelek .Mam nadzieję ,że redakcja sumiennie i sprawiedliwie przydziela osoby do testów ,oprócz tych wyjątków ,które opisałam .Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców.

2020-05-06 22:36 | Post edytowany:2020-05-06 22:44

Osoby które wygrały te podgrzewacze kolejny raz będą bronić swojej racji a te które nie otrzymały- swojej.  Po to jest to forum aby podzielić się swoim doświadczeniem, posłuchać inych, sięgnąć porady czy opinii. Niektóre piszą że nie są tu dla nagród ale ilość komentarzy mówi co innego. Są osoby które w każdym miesiącu dołączają do forum tak jak ja w marcu albo odchodzą a nie że udzielają się tylko dla podgrzewacza. A jeśli jest coś do wygrania co się przyda na pewno to dlaczego ma się nie udzielać. Wydaje mi się że to nie jest że jak jest atrakcyjna nagroda to się udzielają a jak mniej to nie. Widzę, że na nas które zwrocilysmy uwagę że niektóre osoby dostały już te podgrzewacze czy laktator drugi raz polal sie hejt.  Kasia366 nic do ciebie nie mam ale piszesz że gdybyś chciała śledzić każdy wątek to by ci dnia nie starczyło. Dołączylysmy do forum w jednym czasie ja dodałam 300 komentarzy a ty ponad 1000. Nie wiem jakim cudem to ci się udało. Bo ja też wszystkich wątków nie komentuję bo nie znam się na wszystkim i też z wieloma tematami nie miałam do czynienia.