Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja KWIETNIOWA 2020

Data utworzenia : 2020-05-06 14:50 | Ostatni komentarz 2020-05-26 21:49

Redakcja LOVI

3128 Odsłony
108 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki KWIETNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – Podgrzewacz do Butelek otrzymują:

 

aneczkaa006   

karolinach     

Kasia366  

Kverve   

ll!a   

Mega Naczelny Papuśny Bobas       

misiowa 

MonikaSha 

PatrycjaP.   

to_ja_Aga_K 

 

WYRÓŻNIENIE –– zestaw butelek DIAMOND GLASS Botanic otrzymują:

 

Beata1996   

Dominika.D 

karolina213     

milena0501   

moniczka7896

pannaXoanna   

pauli89nek   

Pokrzywa30

pszczółka   

wioleczek100   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2020-05-07 21:36

Gratulacje dla wszystkich :) ale strasznie mi szkoda, że tak czasu mi brakuje by być tu na tyle aktywna jak kiedyś A podgrzewacz bardzo by się przydał bo starszy cały czas potrzebuje mleka a młodszy w tym miesiącu będzie mieć rozszerzana dietę i przydałby się do słoiczków. A jest szansa na konkurs z podgrzewaczem w najbliższym czasie ?

2020-05-07 20:02

Mama Małej Majki używasz podgrzewacza również w nocy do podgrzewania wody? Podobno ma wbudowany sygnał dźwiękowy czy podgrzewacz sygnalizuje jak woda osiagnie wymaganą temperaturę? Czy można wyłączyć dźwięk?

2020-05-07 14:43

Dziewczyny! Miałam ciężki miesiąc więc zrezygnowałam z walki o nagrodę, bo podgrzewacz kupiłam chwilę po urodzeniu. Wybrałam właśnie ten od Lovi. Jest droższy, ale wart swojej ceny. Polecę go każdej mamie. Na Allegro można go dostać za 170zł. Nie są to miliony a uwierzcie, u mnie działa non stop - do wody na mleczko czy do obiadków  :)

2020-05-07 14:33

Redakcjo, mam pewien problem i chyba właśnie znalazłam odpowiedź w Państwa poście choć proszę o potwierdzenie - udało nam się testować smoczki salt And pepper i obie z córką się w nich zakochałyśmy! Są eleganckie, mają piękne kolory. Mam też inne, ale córka wybiera właśnie te i wola: TEEEEEEEN! Rozumiem, że ten w paski To zebra, a ten drugi to buźka pandy? Córka codziennie je ogląda i pyta: CO TO? KTO TO? :) Macie wyjątkowe wzory!! :)

2020-05-07 14:09

Redakcja się cieszy, że zestaw z pandą (uwielbiamy ten wzór) powoduje wypieki ;-)  Maile już poszły. Zajrzyjcie do skrzynek. Im szybciej dostaniemy informację zwrotną, tym szybciej wyślemy "prezenty" :-) 

Konto usunięte

2020-05-07 14:04

Ja się wyróżnienia nie spodziewałam, bo przyznam szczerze, że w drugiej połowie miesiąca nie miałam zwyczajnie czasu tu zaglądać, a niektóre wątki bardzo schodziły już na offtop, co mnie denerwowało... jestem na końcówce ciąży i nie wiem czy butelki się nam przydadzą, bo bardzo nastawiam się na kp, podgrzewacz na pewno wykorzystalabym już teraz do testów, bo bardzo często podgrzewam jedzenie na kuchence stawiając garnuszek z wodą, żeby podgrzać mleko roślinne albo obiadek starszemu synowi... nie liczyłam jednak na główną wygraną, bo czuję, że w tym miesiącu na nią nie zasłużyłam, przez brak systematyczności, ale rozumiem jak mogły się poczuć osoby, które są aktywne regularnie i wypowiadają się dość rzeczowo, nie tylko przytakując innym czy zmieniając nagle temat na pogaduchy...

2020-05-07 13:35

Droga Redakcjo w takim razie trzymam za słowo i „powalczę” jeszcze o podgrzewacz , mam nadzieję że uda się uda zanim ”wyjdziemy z pieluch”

 

Póki co zbieramy siły bo zestaw na maj powoduje szybsze bicie serca :D

2020-05-07 12:42

Jeszcze nie otrzymalam potwierdzenia ale mysle ze pojawi sie ona na dniach aby potwierdzic adres do wysylki ;) 

Dziewczyny glowy do gory i do boju jak redakcja napisala bedzie jeszcze okazja zobaczyc takie piekne produkty i trzymam mocno za was kciuki aby tym razem wam sie tez udalo zdobyc wymarzony produkt ;)