Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja KWIETNIOWA 2020

Data utworzenia : 2020-05-06 14:50 | Ostatni komentarz 2020-05-26 21:49

Redakcja LOVI

3115 Odsłony
108 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki KWIETNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – Podgrzewacz do Butelek otrzymują:

 

aneczkaa006   

karolinach     

Kasia366  

Kverve   

ll!a   

Mega Naczelny Papuśny Bobas       

misiowa 

MonikaSha 

PatrycjaP.   

to_ja_Aga_K 

 

WYRÓŻNIENIE –– zestaw butelek DIAMOND GLASS Botanic otrzymują:

 

Beata1996   

Dominika.D 

karolina213     

milena0501   

moniczka7896

pannaXoanna   

pauli89nek   

Pokrzywa30

pszczółka   

wioleczek100   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2020-05-06 20:30

Moniczka nie ma sensu. Jednak chciałam zwrócić Redakcji uwagę na tę sytuację. 

2020-05-06 20:20

ll!a,jakie wyróżnienie? Dostaniesz nagrodę  główną. Gratulacje!

Każda z nas tu na forum stara się być pomocna tak,jak tylko potrafi.Musimy się pogodzić z wyborem redakcji Lovi.Nie ma sensu się kłócić.

 

2020-05-06 20:04 | Post edytowany:2020-05-06 23:16

Dziękuję za główną nagrodę. 

Jestem tutaj od niedawna i jako przyszła mama dowiedziałam się tutaj mnóstwo ciekawych nowinek, jestem Wam dziewczyny bardzo wdzięczna 

2020-05-06 19:36 | Post edytowany:2020-05-06 20:15

MonikaSha poświęcam forum maksimum swojego czasu, uważam że dużo piszę i kiedy zobaczyłam wyniki poczułam się wyjątkowo rozczarowana.   Tym bardziej że widzę które mamy zostaly wytypowane do testów, uważam że nie tylko dla mnie te wybory są zaskoczeniem. Też uważam że byłam pomocna, w niektórych wątkach sobie „pogadałam” w innych doradziłam - zupełnie jak Ty. 

Tata_Stworka dziękuję, chociaż teraz poczułam się doceniona. A ból sam wiesz czego, wiesz że przyjemny nie jest.

Konto usunięte

2020-05-06 19:25 | Post edytowany:2020-05-06 19:39

Misiowa - piszesz, że warto być tutaj dla super mam. Poprawka, jestem tutaj też ja. Pamiętaj o mnie proszę. Ps. Miło mi, że jestem cytowany w polskich domach :)

 

Mamameg - rozumiem Twój ból sama wiesz czego. Krótko Cię znam, ale wydajesz się być ogarnięta życiowo, mądrze i dość często piszesz. Jak czytam Twóje komentarze to robię to z przyjemnością. 

 

Dziewczyny, nie ma co przeżywać, że ktoś kto ciągle parafrazuje sam siebie wygrał, a Wy nie.  

 

Aneta - aż mi ciarki przeszły. Nie zasnę dzisiaj ;)

 

Milena - spodziewałem się takiej odpowiedzi. Jak Ty sobie to wyobrażasz? Redakcja widzi, że bardzo fajnie pisała w tym miesiącu osoba X. Nagle widzą, że ona już kiedyś wygrała identyczny produkt, więc dyskwalifikują ją za zajebistość - brzmi rozsądnie.

2020-05-06 19:25

Wygrać w totolotka a otrzymać produkty do testów to co innego. Mi chodzi tylko o to że redakcja powinna to jakoś monitorować że np te podgrzewacze już ktoś raz dostał. Zdaje sobie sprawę że były dziewczyny bardziej aktywne ode mnie, udzieliły więcej wartościowych porad. Ja się cieszę z butelek bo nigdy nic nie wygrałam i na pewno mi się przydadzą i bardzo dziękuję za nie. Udzielam się na forum od dwóch miesięcy nie tylko dla nagród ale też jestem ciekawa doświadczenia innych mam. Nie chodzi mi o osoby które otrzymały te produkty tylko o redakcje. Bo pewnie te dziewczyny udzielały się nie tylko dla nagród. 

2020-05-06 19:19 | Post edytowany:2020-05-06 19:19

Bez sensu te żale. Ja napisałam kilka postów, w wielu udzieliłam rad i w wielu po prostu sobie „pogadałam” i cieszę się ze wygralam, jest to mój pierwszy raz i juz, ale podziwiam te dziewczyny które spędzają tu pol dnia żeby coś napisać. Jeśli uważasz, ze Redakcja patrzy na ilość, to czemu nie poświecisz tyle samo czasu na pisanie tutaj ? Nie sadze, ze każda z was przejrzała wszystkie wątki żeby policzyć lub przeczytać wypowiedzi wygranych osób. Dlatego nie rzucajmy jadem, pozdrawiam serdecznie :) 

2020-05-06 19:15

Mamameg rozumiem cie.

 

Tata stworka ma troche racji.