Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja KWIETNIOWA 2020

Data utworzenia : 2020-05-06 14:50 | Ostatni komentarz 2020-05-26 21:49

Redakcja LOVI

3113 Odsłony
108 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki KWIETNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – Podgrzewacz do Butelek otrzymują:

 

aneczkaa006   

karolinach     

Kasia366  

Kverve   

ll!a   

Mega Naczelny Papuśny Bobas       

misiowa 

MonikaSha 

PatrycjaP.   

to_ja_Aga_K 

 

WYRÓŻNIENIE –– zestaw butelek DIAMOND GLASS Botanic otrzymują:

 

Beata1996   

Dominika.D 

karolina213     

milena0501   

moniczka7896

pannaXoanna   

pauli89nek   

Pokrzywa30

pszczółka   

wioleczek100   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2020-05-06 19:10 | Post edytowany:2020-05-06 19:22

Tata_stworka czy naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy wzorem (kolekcją) smoczka, kubka a numerem seryjnym laktatora?

 

To Ja Aga K w jednym z moich postów odniosłam się już do tego że niektóre osoby idą na ilość. Uwazam że Redakcja widzi kto jest na forum cały czas a kto pojawia się wraz z pojawieniem bardziej atrakcyjnych nagród, tylko niezrozumiale dla mnie są kryteria ich wyboru. Redakcja nie może oczywiście nagrodzić wszystkich, ale żeby nagradzać te same osoby tymi samymi nagrodami? Wiem że to trudne zadanie, i nie zazdroszczę tej funkcji. 
Nie można komuś zakazać pisać na forum, ale nie mogę się niestety zgodzić z niektórymi wyborami. zwłaszcza jeśli co miesiąc nagradzane są osoby, które komentują posty jednym zdaniem wielokrotnie powtarzając swoje wypowiedzi. 
Ja nie mam problemu z tym, że laktator otrzymała mama która nie karmi, ale może planuje kolejne dziecko? Jeśli była aktywna to nagroda jak najbardziej jej przysługuje. 
 

Misiowa ja jestem aktywna na forum od kilkunastu miesięcy i nie mam żadnego kubka z kolekcji buddy bear, czy to musi o czymś świadczyć? 

2020-05-06 19:07

Tata_stworka, to uważaj, nie chcemy Cię wpędzić w nałóg, bo wtedy będziemy musiały jeszcze więcej porad udzielać. Aż dla męża przeczytałam Twoją wypowiedź ;)

Popieram AgaK. Nie dla każdego forum to tylko nagrody. To odskocznia od codzienności, od kupek, sterty prania i nudy. Redakcja wie co robi i niech tak zostanie. Też nie raz byłam rozczarowana, ale trwam tutaj już trochę i czasami zostanę doceniona, a czasami nie, ale wiem, że jest tutaj wiele super mam i cieszę się jak dostanie ktoś inny nagrodę, kto skorzysta. Kiedyś nie pamiętam kto, był wybrany do laktatora, a odstąpił nagrodę osobie potrzebującej. Takie gesty przywracają wiarę w sens tego tutaj.

Dziewczyny, kto chce tu być to będzie, kto chce innym pomagać to nadal będzie. Niech forum pozostanie miejscem wsparcia, wzajemnej życzliwości, a nie zawiści. A zobaczycie, ze za miesiąc czy dwa karta się odwróci ;)

Konto usunięte

2020-05-06 18:49

Ale sraka się tu zrobiła. Zaczynam lubić to forum. Ja jako męski głos rozsądku i strażnik tego forum zaraz Was pogodzę. Jedna z Was (chyba Milena?) napisała, że to niesprawiedliwe wygrać 2 razy tę samą nagrodę. Rozumiem, że jakbyś 2 razy trafiła 6 w Lotto to też byłoby niesprawiedliwe? Druga sprawa. Ktoś napisał: "smoczki różnią się wzorem, a laktatory nie". Gówno prawda. Każdy laktator ma inny numer seryjny. Ja tak mogę w nieskończoność. Same zobaczcie. Jestem ojcem i zapisałem się tu żeby się czegoś dowiedzieć, zdziwić żonę, zaimponować jej swoją wiedzą. Wchodzę żeby zobaczyć jaka apteka Internetowa jest najtańsza i czytam takie farmazony, że później muszę sobie strzelić drina.  Miałem się czegoś nauczyć, a zacząłem więcej pić... :(

2020-05-06 18:33 | Post edytowany:2020-05-06 18:36

Są dwie strony medalu takich sytuacji - asortyment produktów  lovi jest ograniczony i nie sposob uniknać powtarzajacych się rzeczy. Co w takiej sytuacji? Dla NIEKTÓRYCH mam forum, to nie jest sposób  na nagrody, a na wygadanie się, dostanie rady, kontakt z ludźmi... i gdy taka mama chce się wygadac, to ma przestać pisać na miesiąc, żeby przypadkiem nie wygrać tej samej nagrody? To pomyślcie sobie ile takich samych nagrod wygrywają osoby, które są na lovi dlugi czas....

Dajmy na to miesiac temu. Poł laktatorow wygrały mamy, ktore albo ich nie potrzebują już dawno, albo nawet nie planuja ich uzycia. Ale wiecie co? Nie mam nic przeciwko, bo moze chcą kogoś obdarować. Nie mam z tym problemu. Skoro już wylewamy swoje zale, to nie zauwazylyscie, że nagle przy bardziej wartosciowych nagrodach robi się tlum, ze ciezko sie polapac, a przy innych nagle dziewczyny robią sobie przerwy. Chyba warto docenic w tym miejscu wszystkich tych, ktorzy są co miesiac, bez wzgledu na wszystko. 

Na koniec napiszę jedynie tyle: Jesli ktoś zwraca uwagę na to kto pisze i co pisze, to jest w stanie "wytypowac" wyniki, zanim sie jeszcze pojawią. Jedyną rzeczą do ktorej mozna się przyczepić jest to, że niektorzy piszą ciagle to samo i mało wnoszą do rozmowy, tak, aby tylko napisać kolejny komentarz, ale to chyba już zalezy bardziej od osoby...

2020-05-06 18:33

Też jestem zdania, że byłoby super jakby dostawały się osoby co rzeczywiście potrzebują tego. Co więcej, dwa razy dostać to jedno. Jednak też często dostają osobo np. laktator, a już nie karmią. A myślę, że rzadko takie drogie prezenty daje się koleżankom.

Mamameg, owszem są różne wzory, różne rozmiary, ale zdarzają się takie same w testach. Ja mam np. dwa kubki 360 z buddy bear. Owszem na pewno skorzystam z obu, ale jednak mam dwa.

2020-05-06 18:27

Są dziewczyny które dopiero urodzą albo urodziły i przydałby się podgrzewacz czy laktator a te produkty trafiają do tych osób co już to dostały do testów. Po co testują dwa razy ten sam produkt? 

2020-05-06 18:20

Misiowa rzadko kiedy zdarzają się do testów takie same produkty. smoczek to smoczek ale różni się wzorem, rozmiarem, to już wg mnie inny produkt, kubki też są do testów z różnych kolekcji, są z ustnikiem i 360 stopni. A podgrzewacz ten w listopadzie i obecnie niczym się nie różni. Podtrzymuję swoją opinie w tym temacie.

2020-05-06 18:13

Dziękuję za wybór. Strasznie się cieszę. Akurat podgrzewacz mi się przyda, bo rozszerzanie diety u nas ciągle w toku. A ten wygląda obłędnie. Przyznaję, że ostatnio jak był w testach byłam zawiedziona, że mi się nie udało dostać, a teraz taka cudowna wiadomość.

Dziewczyny, ale jak taka weryfikacja miałaby wyglądać? Przyznajcie, czy nie otrzymałyście nigdy takich samych smoczków, czy kubków? Bo owszem smoczki się zużywają, ale skoro mówimy o testach, to przecież już po jednym razie przetestowaliśmy i na więcej szans nie powinno być. Bo niby dlaczego wszystko poza podgrzewaczem i laktatorem można po kilka razy, a tych dwóch rzeczy nie?

Karolina, ja nie zgodzę się z Tobą co do ilości komentarzy. Wydaje mi się, że są tu osoby co na pewno mają więcej komentarzy niż ja, a nie zostały wybrane  w tym miesiącu.