Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja KWIETNIOWA 2020

Data utworzenia : 2020-05-06 14:50 | Ostatni komentarz 2020-05-26 21:49

Redakcja LOVI

3127 Odsłony
108 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki KWIETNIOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ – Podgrzewacz do Butelek otrzymują:

 

aneczkaa006   

karolinach     

Kasia366  

Kverve   

ll!a   

Mega Naczelny Papuśny Bobas       

misiowa 

MonikaSha 

PatrycjaP.   

to_ja_Aga_K 

 

WYRÓŻNIENIE –– zestaw butelek DIAMOND GLASS Botanic otrzymują:

 

Beata1996   

Dominika.D 

karolina213     

milena0501   

moniczka7896

pannaXoanna   

pauli89nek   

Pokrzywa30

pszczółka   

wioleczek100   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2020-05-11 10:26

Podgrzewacz był do wygrania parę razy Ale niestety my też się nie zalapalysmy ostatnio nie było czasu na forum i zepsuł mu się telefon mam nadzieję że teraz nadrobie zaległości i redackja to doceni że jak jest możliwość to tu jesteśmy i zaglądamy . To przecież wspólne dobro ;) A quiz super sprawa . 

2020-05-08 21:43

Też jestem za takim pomysłem. Ja dołączam się do prośby innych dziewczyn. Sama udziału w quizie nie będę brała bo już mam podgrzewacz więc chcę dać szansę innym wygrać 

2020-05-08 20:31

Pomysł Agnieszki bardzo mi się podoba jak najbardziej popieram i się przychylam do opcji quizu, choć z szybkością i refleksem u mnie kiepsko :) 

2020-05-08 13:07 | Post edytowany:2020-05-10 03:13

Agnieszka-1989 bardzo dobry pomysł, choć ja wolałabym konkurs kreatywny. Bylaby to dla nas szansa na szybsze przetestowanie podgrzewacza. Droga Redakcjo czekamy na wieści :)

2020-05-08 12:49

Agnieszka,fajny pomysł.Spodziewam się pozytywnego rozpatrzenia twojej sugestii ;) 

2020-05-08 11:50

Kasia366 to, że w testach będzie podgrzewacz i to nie raz to oczywiste bo Redakcja o tym pisała, ale już nie raz wychodziła naprzeciw naszym prośbom. Kiedyś jakaś forumowiczka wspomniała że przydał by się laktator elektryczny a byl taki quiz - gra gdzie mozna go bylo wygrac lub wkladki ale bylo to na czas no i jej się nie udało to napisałam jej, że może Redakcja da do testów i w następnym miesiącu był w testach. Nie tak dawno nalegalam na szklane butelki - nie wiem czy to zbieg okoliczności czy odpowiedź m.in na moje prośby, ale niedługo potem szklane butelki pojawiły się w testach więc wiem, że Redakcja nas słucha a mi niestety brak ostatnio szczęścia i czasu by się załapać na podgrzewacz a już był 3 razy odkąd tu jestem, staram się być cały czas, ale na forum nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu co kiedyś dlatego pytam o inna możliwość np konkurs. Redakcjo a w tym roku quiz będzie? Tak sobie pomyślałam że może zamiast laktatora albo oprócz podgrzewacz - przeszedlby taki pomysł?

2020-05-08 11:33

Susanne Redakcja wytłumaczy skąd ten wzór :-) Paski to zebra a buzia... To właściwie żaden konkretny gatunek. Inspiracją były motywy zwierzęce, przede wszystkim dzikie koty. Panda to wolna interpretacja, część zespołu skłania się bardziej ku tygrysowi.   

2020-05-08 08:27

Mysle ze nieraz bedzie mozliwosc zdobycia pogrzewacza bo jak mozna zobaczyc poprzednie konkursy to kilka razy byly one do wygrania