Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja GRUDNIOWA 2022

Data utworzenia : 2023-01-10 09:31 | Ostatni komentarz 2024-01-16 15:36

Redakcja LOVI

2761 Odsłony
202 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki grudniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw akcesoriów z kolekcji Stardust otrzymują:

 

Aniss 
Ann 
halmanowa 
ila212 
[email protected] 
ll!a 
Mama_Wojtusia 
Mamą być 
olaleksandra94 
Valentina23

 

WYRÓŻNIENIE butelkę i smoczki Stardust strzymują :

 

Florentyna13 
Idziemka 
mkalii 
Natalka1999 
Nelia 
Oliwejra 
Paula54555 
schwarzsie 
[email protected] 
zielonafasolka

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-05-16 22:42

Doris w pełni się zgadzam. I właśnie czasem przydaje się zatrzymać i zastanowić. 

 

Oj tak, z reguły te piękne konta mają większe szanse na jakieś współprace, zwłaszcza jeśli mają sporo obserwujących.

 

Ja sama ostatnio dostałam odpowiedź z jednej firmy, że mają sporo zapytań o współpracę i wybierają tylko konta o dużych zasięgach. A moje niestety ani zasięgów nie ma ani nie jest takie piękne i jednolite, tak jak piszecie jak od fotografa :p

2023-05-16 13:28

Wiecie ja też tak myślałam, dopóki sama czegoś nie wygrałam i nie miałam żadnego powiązania z tym kontem:p

Ale czasami widać, że np dana osoba jest w tej firmie ambasadorem i wygrała jeszcze u nich konkurs, to wiadomo, że trochę naciągne jest:p

2023-05-15 11:02

doris mam wrażenie że masz racje bo często np na ig wygrywają osoby które mają dużo obserwujących mają piękny profil 

2023-05-13 18:12

Mamusiadwochchlopcow zastanawiam się czy się śmiejesz z mojego komentarza czy może źle go odczytuję? Sama znam taki przykład z życia - znajomy rozkręcał stacjonarnie sklep i zrobił rozdanie - niby było losowanie, ale otwarcie nam powiedział, że spośród komentarzy wybrał wcześniej osobę, która ma dużo obserwujących, żeby trochę wypromować swój biznes. Piszę jakie są moje odczucia. I tyle. 

2023-05-10 14:43

niestey internet i jego moc;( a oszustów i cwaniaków wszedzie jest pełno niestety;(

2023-05-10 13:41

Tak tak napewno to influencerki 😂

2023-05-10 13:39

DORIS to święta prawda, niestety czasami możemy paść ofiarą nękania czy szantażowania tzw stalkingu. Ja mam konta, ale jak coś publikuję to raczej z tyłu, by nie było widać twarzy dziecka;p

2023-05-06 22:17

dlatego najlepiej uważać na to co się publikuje