Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja GRUDNIOWA 2022

Data utworzenia : 2023-01-10 09:31 | Ostatni komentarz 2024-01-16 15:36

Redakcja LOVI

2718 Odsłony
202 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki grudniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw akcesoriów z kolekcji Stardust otrzymują:

 

Aniss 
Ann 
halmanowa 
ila212 
[email protected] 
ll!a 
Mama_Wojtusia 
Mamą być 
olaleksandra94 
Valentina23

 

WYRÓŻNIENIE butelkę i smoczki Stardust strzymują :

 

Florentyna13 
Idziemka 
mkalii 
Natalka1999 
Nelia 
Oliwejra 
Paula54555 
schwarzsie 
[email protected] 
zielonafasolka

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-06-04 23:09

Idziemka odnośnie współprac to zazwyczaj sama piszę jak coś mnie zainteresuje ale w ostatnim czasie wysłałam może z 5 wiadomości to nie mam w ogóle odpowiedzi albo odmowę, albo chcą statystyki i się wcale nie odzywają potem. Kiedyś więcej pisałam i różnie reagowali, jedni od razu że spoko, mogę sobie wybrać co chcę, jedni że wyślą to i to, jedni, że chcą statystyki i potem albo się zgodzili albo pisali, że za słabe. 

 

Do mnie piszą ale jakieś dziwne zagraniczne konta więc się nawet nie zgadzam bo nie bardzo czaję tych współprac :p albo się boję, że to oszuści.

 

Ja właśnie też jak patrzę na te pokoiki to zazdroszczę bo w moim to ani kawałka czystej ściany już nie ma by się na tło nadawała nawet :p

2023-05-30 21:13

Każdy ma to co lubi :) Ale ja np. nie widzę sensu przyjmowania do znajomych osób które np. 20 lat temu może chodziły do równoległej klasy i się czasem minęliśmy na korytarzu szkolnym ;) Wolę postawić na jakość a nie ilość ;) 

2023-05-30 08:20

Dokladnie !

2023-05-30 05:24

Hehe mavie racje;) 

Czasami ta sama sytuacja widziana z boku czy tez przez inne osoby wyglada zupelnie inaczej ;) no ale coz fejs to fejs;) traz tam chyba najwiecej osob zaglada wiec liczy sie ta ogladalnosc no i ilosc znajomych;D

2023-05-29 13:16

Patrycja masz racje, tak zazwyczaj jest z tym fejsem, że każdy o każdym wie to co wstawi:D tu na weselu, tu na komunii itd. Ja też nie wstawiam zdjęć, bo nie widzę takiej potrzeby. 

2023-05-27 21:21

właśnie wiele osób obi coś na pokaz a w rzeczywistości jest całkiem coś innego 

2023-05-26 13:27

Ja już nauczyłam się patrzeć na wszystko z dystansem :) Zdaje sobie sprawę ,że ludzie  lubią pokazywać tylko to co dobre :) Mało kto lubi pokazywać swoje problemy ,porażki czy kompleksy :) A każdy je ma :) Nawet ostatnio widziałam zabawny filmik gdzie pan mówi do turysty "Zrób mi pan zdjęcie n a Facebooka tu na tle tych gòr , a niech sąsiada nerwica weźmie ". I tak właśnie jest :) Ludzie się chwalą jak mają super ,a nie pokazują tego co zle :) Więc nie ma co obserwować i zazdrościć :) To tylko zdjęcia ,a rzeczywistość jest różna :) Ja to nawet nic nie wrzucam na Facebooka :) A Instagrama nie mam w ogóle :)

2023-05-26 12:11

Właśnie także, każdy robi jak chce i żyje jak chce;)