Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja GRUDNIOWA 2022

Data utworzenia : 2023-01-10 09:31 | Ostatni komentarz 2024-01-16 15:36

Redakcja LOVI

2716 Odsłony
202 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki grudniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw akcesoriów z kolekcji Stardust otrzymują:

 

Aniss 
Ann 
halmanowa 
ila212 
[email protected] 
ll!a 
Mama_Wojtusia 
Mamą być 
olaleksandra94 
Valentina23

 

WYRÓŻNIENIE butelkę i smoczki Stardust strzymują :

 

Florentyna13 
Idziemka 
mkalii 
Natalka1999 
Nelia 
Oliwejra 
Paula54555 
schwarzsie 
[email protected] 
zielonafasolka

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-05-25 23:40

Zgadza się - na zdjęciach czy krótkich filmikach może być przedstawiony bardzo przekłamany obraz rzeczywistości. Trzeba na to patrzeć z dystansem i się nie porównywać. Ważne, żeby każda z nas żyła tak jak chce, a nie na pokaz, bo trzeba like zbierać ;) 

2023-05-25 10:44

Właśnie musimy pamiętać żeby z dystansem podchodzić do tego co jest w mediach społecznościowych bo później sobie dobieramy do głowy i myślimy dlaczego my mamy tak ciężko a ktoś ma lekko A tak naprawdę patrzymy tylko na jakieś jedno zdjęcie czy jedną relację

2023-05-22 21:25

Ig;) a ciekawe jak jest tak naprawde ;)

2023-05-22 15:17

Doriss ja też się zastanawiam jak to jest robione:D ale pamiętaj, że to tylko wycinek z życia instagramowego, a w rzeczywistości może to wyglądać inaczej:D 

Na pewno każda z nas chce jak najlepiej dla naszych dzieci i poświęca się dla nich tak jak potrafi najlepiej:)

2023-05-19 23:10

Ja czasem jak patrzę na "poziom" tych zdjęć czy sam wygląd wnętrz to upewniam się tylko w przekonaniu, że na IG zostanę chyba tylko przy obserwowaniu różnych profili a sama publikować nic nie będę i tym bardziej walczyc o zasięgi. Piękne wnętrza, stonowane barwy - wszystko idealnie dopasowane,  beże, szarości, makramy na ścianach, pięknie ubrane łóżeczka czy pokoje dziecięce. No i dzieci i często też rodzice jak z katalogu mody. A u mnie mam wrażenie ciągła walka, żeby jakoś ogarnąć dom, żeby chociaż stwarzał pozory czystości, o innych aspektach już nie wspomnę - wiecznie doba za krótka hahahaha Trochę podziwiam, że ludzie tak ładnie potrafią wszystko dobrac i ująć to pięknie na zdjęciu czy filmiku, ale przychodzi też refleksja ile czasu im to zajmuje i jakim to jest kosztem robione. Bo ja wolę mieć bałagan, ale wyjść z synem na plac zabaw, rower czy pograć  z nim w planszówki.  Bez telefonu, zdjęć i nagrywania. To będzie chyba lepsze wspomnienie z dzieciństwa niż tylko właściwe ustawianie do zdjęć czy śledzenie ilości kliknięć ;) 

2023-05-17 13:33

MałaZołza a zazwyczaj to firmy same się odzywają odnoście współprac czy ty sama piszesz? 

2023-05-17 11:01

oj tak, mój profil to taki zwykły prosty profil, a te niektóre to cudne 

2023-05-17 06:34

Teraz coraz mniej osób ma na Ig proste zwykle zdjęcia. Pewnie żeby zdobyć coraz więcej obserwujących.