Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50962 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

2018-01-15 16:35

Na szczęście mnie wymioty ominęły we wszystkich trzech ciążach, ale w tej mam okropne mdłośći. Rano nie mogę nic przełknąć , słabo mi i żołądek mam skurczony. Wszystko zaczęło się około 6 tygodnia a najbardziej nasiliło się między 7 a 9 tygodniem. teraz już zaczął się 12 tydzień i jest coraz lepiej chociaż nadal przeszkadzają mi zapachy jedzenia. Na słodkości nie mogę patrzeć, a jak dzieciaki jedzą płatki to odchodzę od stołu.

2018-01-15 16:16

To oby kolejna ciąża była przyjemniejsza i mniej męcząca. :-)

2018-01-15 16:15

Aisa az tak długo cie trzymały? Biedna

2018-01-15 16:01

Czyli jak widzę różnie może być ogólnie w książkach i nie tylko piszą że około 5 tygodnia mdłości. Ja dokładnie nie pamiętam jak było z synkiem w sumie późno się zorientowałam ale wiem że miałam przez 9 miesięcy mdłości i wymioty dzień w dzień

2018-01-15 15:58

Pierwsza ciąża z dziewczynką, zero objawów. Żadnych mdłości, wymiotów nic. Poza okresem do trzeciego trymestru to nie czułam, że jestem w ciąży. Teraz druga dużo gorzej pod tym względem a i póki co też podobno dziewczynka :) Nudności i to nie małe, a przy tym brak apetytu i bóle żołądka zaczęły się już ok. 7 tygodnia. Latanie do toalety pojawiło się nawet wcześniej. Szybciej widać brzuch, a i piersi bardzo mi się powiększyły, czego w pierwszej ciąży w ogóle nie doświadczyłam. Aisa życzę by i Tobie się udało i czekam z niecierpliwością na wieści :)

2018-01-15 15:55

Od około 6 tyg do 4 miesiąca? Jakoś tak długo.. Tzn. mi się wydawało , że długo :D Bo wiem, że sa i sytuacje gdzie kobietę mdli całe 9 miesięcy.. :) Podobno to zdrowy objaw jak mdli, bo wzrasta hormon ciążowy a to znaczy że dziecko zdrowo się rozwija :)

2018-01-15 13:53

Dwie ciążę i w obu mdłości od ok 6 tc do 13 tc :/ zdarzało sie raz dziennie wymiotować ale to tak ok 5 dni tylko. W pierwszej ciąży mdłości od rana do wieczora , natomiast w drugiej od rana do ok 13 i spokój potem tylko osłabienie :) To trzeba po prostu przetrwać , próbowałam wielu sposobów i nic nie pomagało :/ po 3 miesiącu samo przeszlo :)

2018-01-15 13:47

Ja miałam same mdłości ale nigdy nie zwymiotowałam.