Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50967 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

2018-01-18 00:15

Mnie od początku ciąży męczył wymioty. To był szósty czy siódmy miesiąc. Potem doszły jeszcze mdłości. Od samego początku ciąży towarzyszył mi metaliczny posmak w buzi. Nic nie mogłam z początku jeść. Byłam bardzo wyczulona na zapachy. Na zapach lodówki to już w szczególności. Tylko ktoś lodówkę otworzył to już mnie w kuchni nie było.

2018-01-17 18:08

A u mnie ciężko ogólnie stwierdzić objawy ciąży bo przy okazji mam alergie na które reaguje często refluksem no ale dziś np nasz lo mnie na 7 daysa , zjadłam i wiecie poczułam w tym nadzieniu kakaowym alkohol !!!nie zjadłam go bo mnie odrzucił smak a zawsze lubiłam. Mówię do męża no bez jaj tam jest alkohol ten na mnie patrzy dziwnie ja mówię spróbuj spróbował i mówi że to mocne kakao i ze mi się zdaje. Poczekam do okresu jak się nie pojawi to pierw zrobię test już mam nawet a później do ginekologa pójdę jeśli dalej będzie dziwnie a test nijaki będzie a jak wyjdzie pozytywny to się wybiorę potwierdzić :p no albo pójdę zrobić bete właśnie jeśli okres się nie pojawi :)

2018-01-17 17:19

Aisa u nnie mdlosci były gdzieś około 8 tyg.Odrzucalo mnie od kawy,mięsa i nie moglam nawet zębów umyć bo zaraz poszlam wymiotowac.Przy synku mi nic nie było tylko dwa razy bralo mnie na wymioty albo bolala glowa przez cala ciążę.Teraz przy córce duzo gorzej sie czulam przy synku moglam jesc wszystko a przy córce mnie odrzucalo od jedzenia.

Konto usunięte

2018-01-17 16:15

Aisa, Rewers dobrze mowi, moze wybierz sie na badanie krwi. Pewnosc 100% :-)

2018-01-17 09:40

Aisa a moze lepiej zrób bete zamiast testu? Bedziesz pewna na 100% ;)

2018-01-16 23:23

Dziewczyny ponad doba i wszytsko jak ręką odjal. Dziwne trochę bo jeden dzień choroba nie trwa. Tak właśnie myślę czy aby to nie ciąża ale poczekam do okresu i wtedy zrobię test bo właśnie obawiam się że wczensiej nic nie wyjdzie o ile wgl trafię w końcu na normalny bo z synkiem to miałam wadliwe te testy :)

2018-01-16 20:05

Pierwsze pojedyncze sytuację wymiotów rannych były tuż po zapłodnienia oczywiście nie miałam wtedy pojęcia i ciąży jadłam sobie śniadanie i nie kończąc go biegam szybko zwymiotowac tak przez trzy dni i tylko rano. Zrobiłam test ale wyszedł negatywnie tak więc podciagnelsm pod jakieś problemy żołądkowe. O ciąży dowiedziałam się w 6tyg wtedy dopiero wyszedł pozytywne test a mdłości i wymioty zaczęły się jakoś 7-8tydzien. Miałam je do 7midsiaca. Do 6 regularnie kilka razy dziennie ostatni miesiąc rzadziej. Myślałam że życie skończę i przyznam że mam nadzieję że w drugiej ciąży mnie oszczedzi. Jestem mamą chłopca :p

2018-01-15 18:48

Tak cała ciążę mailam mdłości wymioty też miałam w 1 trymestrze był koszmar rano i wieczorem i po każdym posiłku który nie był mleczny brało mnie na pawia co za tym idzie szlam i zwracalam. W 2 już lepiej było bo tylko wieczorem ale już tylko nabiał jadłam i w 3 znów było trochę gorzej bo rano i wieczorem. Ale właśnie nie pamiętam dokładnie od którego tygodnia się zaczęło. Wiem że duzo wcześniej miałam mdłości i wymioty niż się dowiedziałam o ciąży tzn dowiedziałam się w 8 tc że jestem w ciąży wcześniej sądziłam że to alergia bo u mnie się objawiala właśnie zwrotem tego co zjadłam w za dużej ilości co mnie uczulalo a pamiętam że nagminnie jadłam lody i jogurty.