Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50963 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

2018-01-18 19:18

Ja przy synku nie mialam.żadnych dolegliwości kompletnie nic mi nie bylo , pozatym ze bolala mni głowa i bylam w ciazy..teraz jestem w drugiej ciazy ale liczac od ostaniej miesiaczki jestem dop w 5tyg to rowniez zadnych dolegliwości...puki.co..oczywiście...ale mysle ze jak teraz nie ma.to juz ich nie będzie;)

2018-01-18 18:47

Agata ja od zawsze miałam czuły węch i zawsze czuje swąt lodówki a w ciąży to już wgl miałam taki węch że wytrzymać nie mogłam ze sobą czułam jazdy zapach nawet co ktoś gotowal jakiś czas temu.

2018-01-18 18:35

Z lodówki wywaliłam wszystko dosłownie co mogło intensywnie pachnieć, myłam i przecierałam codziennie, a i tak czułam smród :-) facet się śmiał, że wymyślam, bo nic tam nie pachnie nawet, a co dopiero ma śmierdzieć. Dobrze, że normalnie mamy poziom węchu taki jaki mamy, bo bym się wykończyła tymi zapachami :-) z drugiej strony to niesamowite, że hormony tak wyczulają węch w ciąży.

2018-01-18 16:47

Ja z lodówka też miałam problem bo tam dużo zapachów się unosiło i mnie od razu mdlilo

Konto usunięte

2018-01-18 14:04

Aneta7734, z lodówką tez tak miałam. Nie potrafilsm jej oteierac, bo strasznie mi z niej smierdzialo. Mąż, moja Mama za to nic nie czuli :-)

2018-01-18 11:38

Na początku lutego powinien się pojawić okres. Wiesz ja nie wiem w tamtej ciąży nie dopuszczalam myśli że to ciąża bo okres mi już ginal tak o na 2 miesiące i ciąży nie było a na wymioty miałam wymowke że to refluks alergiczny bo tak mam że jak za dużo zjem alergenu to zwracam. Taka obronną forma organizmu. A że jestem uczulona na dużo rzeczy mam jeść wszystko po trochę bo inaczej bym nic nie jadła praktycznie a tak się nie da. No a ostatnio po ciastkach mi nie dobrze a z kolei 7 days kakaowy smakował mi jakby w nadzieniu był alkohol. Nie wiem zrobię test bo może być ze w ciążę udało się zajść choć nie chce robić sobie nadziei .

2018-01-18 10:11

U mnie były dwie możliwości albo ciążą albo z powodu choroby mi okres zginął. Więc z tych dwóch wariantów chciałam żeby to była ciąża. Jeżeli by się okazało, że okresu nie ma z powodu choroby to już by mi okres nie wrócił i bym już nie mogła mieć dzieci. Więc się bardzo cieszyłam, że byłam w ciąży.

2018-01-18 08:50

Aisa ja pamietam ze nie dopuszczalam mysli o tej ciąży do siebie, wymyslalam 1000 innych powodów ale ciaze bralam na bok. Z perspektywy czasu stwierdzam ze przeciez to bylo oczywiste bo od początku mialam jakies dziwne zachowania np zjadlam w ciągu pol godz 3sloiki z ogórkami kiszonymi i jeszcze wypijalam z każdego wode... Wiec możliwe ze i ty jestes w ciazy. Długo masz jeszcze do okresu?