Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50976 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

2018-05-15 07:41

Aneta straszne! Nie wiem skad u ludzi taki nietakt.. jak mozna zapytać o takie cos...

2018-05-15 02:44

Są ludzie i ludziska. Mnie facetbw szpitalu też się pytał czy córka będzie krótko żyła z racji tego, że jest chora. Ja kilka miesięcy temu przeżyłam horror bo nie wiedziałam co się z córką dzieję, a terax takie teksty. Po pierwsze było to nienamiejscu po drugie co go to obchodzi to nie jest jego sprawa.

2018-05-14 23:15

magros niektórzy są bez serca tylko marudza komuś nad uchem zresztą często co by się nie robiło to źle nie starasz się źle starasz się źle mówisz później źle mówisz że teraz źle albo że jestes w ciąży to nagle też źle niektórym się nie da dogodzić ale dobrze ze u ciebie się zamknęła chociaż wg mnie powinna przeprosić ino jeszcze tak po zlosliwemu robiła

2018-05-14 22:40

Magros wtedy to teściowa powinna Cię przeprosić za takie teksty... ale tyle dobrego, ze chociaż uciszyła się jak jej powiedziałaś, ze się staracie

2018-05-14 20:57

Jedna i druga sytuacja wpływa na człowieka. I tak źle i tak nie dobrze. Mi w ogóle groziło, że nie będę mogła mieć dzieci. I to ja bym miała problem, a nie mój mąż. Było to związane z tarczycą właśnie. Ile ja się napłakałam i stresu zjadłam.

2018-05-14 08:12

mialam taka sytuacje nie mając dziecka. A robiliśmy wszystko by było minął rok a dalej nic z tego nie wychodziło i po prostu tym którzy z wyczuciem nie pytali odpowiadałam pytaniem na pytanie ale pytanie było tak dosadne chodziło o to by nie pytały już więc można sobie poradzić i tak :)

2018-05-14 08:08

Evelin, lekarz w szpitalu powinien Ci dać dłuższe nawet, zależy na kogo trafisz :) My jak staraliśmy się o drugie to mnie najbardziej wkurzała teściowa, co chwile komentarze. A że akurat szwagierka urodził to ciągle tylko to popatrz, zapatrz się itd. Kiedyś wprost powiedziałam, że staramy się od dawna, więc to nie jest kwestia chcenia czy nie i temat się skończył.

2018-05-14 08:00

Taka presja otoczenia jest najgorsza, wtedy nawet przy staraniach o dziecko z tego stresu ciężko jest zajść w ciaze bo kobieta zamiast sie zrelaksowac i oddac chwili to mysli tylko o tym zeby tym razem sie udalo bo co znow rodzina powie.