Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50735 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

Konto usunięte

2018-05-16 05:57

Aneta, obcy ludzie powinni siedzieć cicho i nie komentować ani nie dopytywać o takie rzeczy. Magros - teściowa chciała dobrze, wnuków doczekać się nie mogła. Tylko nie wiem skąd u niej przeświadczenie, że jak Was trochę zmobilizuje to zaczniecie działać ;) może to Pani z wielką siłą perswazji :)

2018-05-16 01:19

To było nie na miejscu jego zachowanie. Później jego partnerka chciała mnie ustawiać. Ale się nie dałam. Oni już długo ze swoją córką leżeli w szpitalu. Także personel już ich znał i stanął po mojej stronie. Ogólnie bardzo upierdliwi, wscipscy i denerwujący ludzie.

2018-05-15 23:23

wcale Ci się nie dziwię Aneta też bym się zapieklila nie wiem czy bym na gościu sucha nitke zostawiła... ludzie nie mają taktu za grosz czasem ani kultury.

2018-05-15 20:40

Tak też zrobiłam. Omało nie wyszłam z siebie. Jestem na ogół spokojna. Ale ten koleś wyprowadził mnie z równowagi. W ogóle nie powinien się o to pytać. Najbliższa rodzina się nie pyta o takie rzeczy. Co za tupet ludzie mają.

2018-05-15 12:32

Generalnie nie jest zła, ale ma tendencje właśnie do takiego głupiego gadania czasami. Ostatnio w ogóle coś mi na nerwy działa, ale to może hormony. Ale niestety to też osoba, która lubi uszczęśliwiać na siłę i aktualnie mamy temat, że chce zabrać starszą córkę na wakacje, czego ja absolutnie nie akceptuje i wychodzę na tą złą. Aneta, takiemu to bym chyba nie wytrzymała i nagadała.

2018-05-15 09:15

też pewnie bym walnąla mu ze cały czas ryzykuje swoim życiem skoro się urodził bo wypadki wszędzie mogą się zdarzyć i zabic albo inna cięta riposta bo serio takich ludzi to aż słuchać czasem się nie da.

2018-05-15 08:57

Aneta masakra mimo mojego spokojnego charakteru po takim tekście to chyba bym nie wytrzymała i rzuciła jakąś cięta riposta... takie coś to mógł powiedzieć tylko ktoś kto w ogóle wyczucia nie ma

2018-05-15 08:10

No niektórzy ludzie za grosz nie mają wyczucia i kultury.