Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50731 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

2018-05-17 06:11

U mnie, tak jak pisałam na pogaduchach teść się troszkę zmienił po porodzie, zaczął być nadgorliwy i wkraczać w moje kompetencje, ale wydaje mi się, ze zrozumiał i troszkę ostudził się jego zapał :-) teściowa bez zmian, dobra, taktowana i pomocna osoba.

Konto usunięte

2018-05-17 03:02

Ale teście Wam się trafili! Rewers, plus jest taki, że masz mały kontakt z teściową. Ale nieobecność na roczku wnuka mi nie podchodzi

2018-05-17 01:04

Ja mam okropnych teściów. Są bardzo chamscy i uważają że wszystko im się należy. Ty musisz wszystko zrobić za nich, a i tak mają do ciebie pretensję.

2018-05-16 14:52

czasem się tak zdarza niestety ze niestety w teściowa jakąś ciemna strona mocy się włącza :)

2018-05-16 12:18

Rewers szkoda ze wyszedl taki niefajny charakrerek teściowej...

2018-05-16 08:02

Rewers słabo z tą teściowa, ale myślę ze takie rzeczy to kwestia wychowania jakie dostaliśmy od rodziców w domu i jakie więzi się w domu wytwarza.

2018-05-16 07:57

Aneta ja bym chyba tam wybuchła. Takich rzeczy nie powinno sie mowic chodźby nie wiem jaka sytuacja byla. Magros ja znow odkąd urodzilam pierwsze dziecko to zmieniłam stosunek do teściowej ktora właśnie wszystko wiedziala lepiej niz ja. Nie wiem czy ja wtedy nie widziałam tego jej charakterku czy po prostu mi nie przeszkadzał. Teraz maz juz półtora miesiaca jest w Szwecji a ja bylam tylko u nich raz na 2h i raz do mnie dzwonila, nawet sie nie interesuje co u wnuków no i na roczek Filipka tez nie raczyla przyjechać. Odezwie sie pewnie jak maz wróci bo bd chciala po sklepach rundki robić.

2018-05-16 07:34

Aneta współczuję ze trafiłaś na takich "milusinskich". Skąd tacy ludzie się biora. Myślałam ze chociaz jego partnerka miała więcej taktu ..