Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50968 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

2018-05-14 07:50

Mama Gratki myślę, że dokładnie tak jest jak napisalas, wiadomo, że jedna i druga sytuacja zle wpływa na psychikę. Zapewne inaczej się oddziałowuje na to mając już dziecko.

2018-05-14 07:04

Mama Gratki wtedy takie komentarze na pewno sa bardzo bardzo przykre i frustrujace

Konto usunięte

2018-05-14 06:02

Dziewczyny, do tych komentarzy podchodzicie może w ten sposób bo dzidziusia już macie, wyobraźcie sobie gdybyście wciąż oczekiwały a przy każdej sposobności słyszały komentarze zatroskanych cioć

2018-05-14 01:12

Skoro teraz i tak okresu nie mam przez guzka to i tak w ciążę nie zajde. Więc te komentarze są zbędne. Ja nie zamierzam się co chwilę tłumaczyć co jak i dlaczego tak a nie inaczej. Po prostu jak chcą to niech sobie gadają pi za mną przy mnie na mnie to nie wpływa wcale. Nad tym ich gadaniem się nie rozczulam i o tym nie myślę. Robię swoje co mam robić i tyle. Kiedyś jeszcze będę w ciąży ale nie teraz. Przyjdzie na to czas to będą wiedzieć.

2018-05-13 21:27

A ja uważam że nie ma co tematów tabu mieć osobiście nie ma takich tematów dla mnie ale wg mnie powinno się z uszanowaniem i kultura podchodzić więc takie wypytywanie gadanie naciskanie nie powinni mieć miejsca owszem można zapytać ale z kulturą i wyczuciem nie tak jak to ciotki a kiedy w ciążę zajdziesz to najwyższy czas itd bo każda para powinna sama o tym decydować ale podpytać czy co tam zamierzają w tym kierunku czemu nie byle było to pytanie z wyczuciem kulturalne i bez zbędnych komentarzy.

2018-05-13 20:31

Ja zaszłam w ciążę 3 miesiące po ślubie to nikt nawet nie zdążył mnie dopytywac kiedy :D

Konto usunięte

2018-05-13 14:48

Martq cenna uwaga, jak się nie staralas to nie zwracałaś na komentarze uwagi, ale jak to staje się naszym celem to sytuacja nie jest zbyt ciekawa bo komentarze dołują, psują nastrój i odbierają nadzieje. Uważam to za temat tabu i nie powinno się nikogo pytać o tak prywatne sprawy

2018-05-13 13:42

U nas teściowa przez rok po ślubie ciągle dogadywała no kiedy i kiedy.. ciągle się pytała, nie staraliśmy się więc mnie to nie denerwowało, ale jak zaczęliśmy to przykro też mi się robiło jak dopytywała... Całe szczęście moja mama ani słowem nie wspominała :) pamiętam jak babcia zapytała to powiedziałam 'zeby to było takie latwe' a dwa dni po tym dowiedziałam się, że w ciąży jestem :)