Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2223 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19441 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-09 15:42

Gratuluję dziewczyny terminu jednak na czerwiec! Trzymam za Was kciuki. AgnieszkaE- nigdy nie mów nigdy :)

2015-06-09 10:08

AgnieszkaE rozstrzał wiekowy dobry :))) fajnie tak po 8 latach znowu w pieluszki :D

2015-06-08 19:41

Doris, moje córki nie mogą się doczekać siostrzyczki, zwłaszcza młodsza. Starsza ma już 16 lat, więc na początku dość "sceptycznie " przyjęła informację o dzidziusiu, teraz jest ok. Młodsza (8 lat) jest zafascynowana wszystkim, co wiąże się z maleństwem i bardzo mi pomaga. Starsza kończy gimnazjum z wyróżnieniem i bardzo bym chciała być na zakończeniu (25 czerwca), jestem z Niej bardzo dumna. U mnie tak się złożyło, że rodzę co 8 lat i na następną ciążę już się "nie załapię". Zawsze chciałam mieć 3 dzieci, ale więcej już nie. Ta ciąża tak mi daje "popalić", że na kolejną na pewno się nie zdecyduję.

2015-06-08 18:32

Ja Was na pewno nie wyprzedzę, bo u mnie termin porodu waha się w granicach 22.07 (USG) - 02.08 (OM) ;) Także będę Wam zazdrościć, że już tulicie swoje maleństwa w ramionach ;) U mnie samopoczucie przez upały jest nieco gorsze, ale o dziwo mam dużo sił i cały czas coś robię - pranie, prasowanie, ostatnie porządki, robienie zaległych rzeczy, za które jakoś wcześniej się nie mogłam zabrać... Tyle tylko, że robiąc to wszystko muszę częściej robić krótkie przerwy. A ogólnie jak Wasze "starsze" dzieciaczki? Przygotowujecie je na pojawienie się rodzeństwa i chwilową rozłąkę?

2015-06-08 18:31

tak, tak pierwsze ;) ja się boję że jak już będzie jedno dziecko i będziemy chcieli drugie i znowu będę mieć taką ciążę, praktycznie całą leżącą to kto się zajmie dzieciątkiem. Ale to dalekie plany ;) póki co. dzieci temu dziewczyny czas Wam szybciej leci :) nie myślicie ciągle ile do konca bo macie zajęcie ;)

2015-06-08 18:24

Ja muszę odbierać córkę ze szkoły o 12.00. Spacerkiem idę 25 minut, w jedną stronę, więc jak jest upał to przychodzę ledwo żywa. Ciężko mi też "wdrapać się" na drugie piętro po schodach. Manndarynka, Ty masz, z tego co pamiętam, 2,5 letniego synka? Oliss, a u Ciebie pierwsze dzieciątko?

2015-06-08 18:18

dobre :-) no ja też jestem ciekawa:-) ja w ogóle myślałam, że bedzie gorzej ze mną w te upały, ale nie,jest ok :) no i jeszcze przecież biegam całe nie za dzieckiem - no teraz ostatnio to troche ide na łatwizne i włączam mu więcej bajek, ale tak to się bawimy na dywanie :-) wyjście na dwór sobie darowałam dzisiaj.

2015-06-08 13:17

heh wszystkie tak będziemy odliczac do 20 czerwca ;) ciekawe która pierwsza wrzuci zdjęcie pociechy :)