Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19738 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-29 18:02

W mojej klinice plan porodu był na stronie internetowej, do ściągnięcia, by na spokojnie sobie wypełnić. Dobrze jest mieć go ze sobą, bo faktycznie jak się zajedzie na izbę przyjęć z rozpoczętą akcją to dziewczyna nie będzie miała do tego głowy.

2015-06-29 16:30

A.Zazulak- planów porodu jest całe mnóstwo. Najlepszy i najdokładniejszy jest chyba na stronie "rodzić po ludzku"

2015-06-28 17:08

U mnie w szpitalu nie ma czegos takiego jak plan porodu.

2015-06-28 17:04

Plany porodu trochę się od siebie różnią. Na wielu stronach można znaleźć różne. Niektóre są bardzo szczegółowe, a inne ogólne. Można znaleźć nawet taki co się wypełnia online i drukuja się tylko te punkty, które zaznaczamy. Ja taki krótki, bardzo ogólny plan przygotowała, ale podobnie jak mandarynka zależy mi przede wszystkim na tym aby mały urodził się zdrowy i liczę na pomoc i doświadczenie położnych. Warto plan porodu mieć, ale czasem jest to tylko kolejny dokument, bo poród przebiega zupełnie inaczej. nie da się go niestety zaplanować. Do terminu zostało mi 2,5 tygodnia, a szyjka trzyma i na poród się nie zapowiada. W środę mam kolejną wizytę. Może coś się ruszy:)

2015-06-28 15:00

O rany dziewczyny..to już tuż tuż :) można by powiedzieć, że lada dzień, bo nie można przewidzieć kiedy poród właściwie nastąpi :) Mandarynka super, świadoma decyzja względem porodu naturalnego, czego Ci życzę z całego serca :)

2015-06-28 14:59

To nie ciekawie. Prawie zapomniałam o planie porodu muszę sobie wydrukować , bo chyba wszystkie są takie same prawda?

2015-06-28 14:55

Doris85 ja nie robię planu porodu, u mnie to i tak loteria.... niestety ale nie patrzą na to, to co ja chce a co będzie to dwie różne rzeczy.Do szpitala w którym będe rodziła, nie będa patrzyli na mój plan, bo jak mówią nie mają na to czasu....przynajmniej szczerze, inni nazywają tym szpitalem wylęgarnią :-))))) Dla mnie najważniejsze urodzić szczęśliwie, najbardziej chciałabym jednak naturalnie,ale co będzie to nie wiem. Co do tych wizyt, pojade albo w poniedziałek albo we wtorek, ale raczej nie w każdy dzień, bo nikt mnie nie zawiezie, sąsiedzi pracują, wiec nie ma szans, a mam jeszcze dziecko, więc nawet jakby ktoś chciał mnie zawieźć to bym musiała zabrać synka a nie każdy ma fotelik w samochodzie.

2015-06-28 11:42

Plan porodu! No właśnie! Koło 20 tygodnia tyle o nim pisałam a teraz sama zapomniałam :p. No cóż. Trzeba się za niego zabrać i zacząć wozić ze sobą.