Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19739 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-26 19:38

U mnie pierwszy "wyciek" pojawil się chyba juz w 5 miesiącu :-) tez mialam kilka razy taka sytuacje, ze rano obudzilam się z mokra plama :-) a teraz na razie cisza :-) Odebralam wynik gbs, wszystko ok :-) Czyżby Oliss zostala czerwcówką? :) oby bylo wszystko w porządku :-)

2015-06-26 19:19

Oliss- gdzie jesteś?! Czyżby to jednak już?! Mandarynka- ja to bym chyba była zestresowana na maxa w takiej sytuacji. Trzymaj rękę na pulsie :). Czop odszedł, więc za kilka dni otrzymamy zapewne od Ciebie info o tym, że dołączyła do nas nowa istotka :). Natalia- dzięki wielkie za odp :). Ja noszę głównie czarny stanik, więc pewnie nawet nie będzie widać jakby miały pojawić się jakiekolwiek plamki :p

2015-06-26 17:03

Witam. hirudo-bodun: U mnie 38 tc i to co się pojawia to jest chyba siara. Generalnie nie cieknie mi nic na tyle, żebym musiała jakiekolwiek wkładki laktacyjne zakładać. Pojawiają się male kropelki, które zasychają na żółto. To chyba siara:) mandarynka: ja mam problem z przepływami w tętnicach macicznych. Ginekolog na każdej wizycie mi powtarza żeby kontrolwać ciśnienie i ruchy dziecka. No i trochę mnie to denewrwuje, bo to pierwsza ciąża i nie wiem czy ruchy, które wyczuwam są ok, a może sa zasłabe lub za mocne. Zostały mi niecałe trzy tygodnie do porodu i ciągły stres czy aby na pewno dobrze się rusza. Ciągłe zastanawianie się czy powinnam sie martwic czy nie. Nic przyjemnego.

2015-06-26 12:30

Ciekawe jak tam oliss87 bo jej nie widać :-))) mój mąż też był pewien, ze wczoraj zostane w szpitalu, ale jednak nie. Zarówno przedwczoraj jak i wczoraj byłam na KTG, przedwczoraj było w miarę ok a wczoraj tętno dziecka tak ok 123 i takie cały czas - widziałam na wyświetlaczu, położna powiedziała, ze nieciekawe, ale w normie. Po KTG rozmawiałam jeszcze z lekarzem (Pan ok 70 lat - nie lubie takich, bo przeważnie ciężko się rozmawia z dziadkami....) Lekarz powiedział, że wszystko jest w normie, ale w sumie mogę sprawdzić KTG za parę godzin, ale właściwie to nie, bo nie widzi konieczności i żebym przyjechała za tydzień, chyba, że ruchy będą słabsze....nie lubie takiej gadki, powiedział by wprost, ze mam przyjechać znów, albo że jest ok i w normie a nie trochę tak trochę tak.... Koniec końców pojechałam do domu - ruchy były cały czas i całkiem mocne i intensywne, więc nie jechałam ponownie na KTG, dziś też jest dobrze, ale trzymam rękę na pulsie. Odszedł mi też czop śluzowy, wiec tak czy inaczej to już blisko :-)

2015-06-26 10:58

Czyli każda normalna. A mam pytanie do wszystkich lipcówek- pojawia się u Was powoli siara?

2015-06-26 07:35

Oliss i jak na przeglądzie? :) My idziemy dzisiaj na pobranie krwi i moczu, i muszę odebrać wynik wymazu GBS :) mam nadzieje, ze wszystko będzie ok :) No i jeszcze jakies zakupki trzeba zrobić :) nie mam jeszcze kompleciku na wyjście ze szpitala ;) Mnie sutki tez ogolnie nie bola, czasami zdarzają się takie dni kiedy są bardziej wrazliwe na dotyk.

2015-06-25 23:07

Oliss - czekamy na wieści :)

2015-06-25 21:03

Jejku :) Tak szybko też czas leci... Moja mała kopie i kręci się cały czas, krocze mnie boli chodzić mi ciężko a co dopiero schylić . a to jeszcze miesiąc. Chociaż czuje w kościach że będzie w lipcu :)