Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19735 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-07-02 08:49

Dzisiaj znów mi odszedł czop śluzowy - drugi raz, wcześniej miałam tydzień temu plus do tego krew, dzis jest normalny, czyli lekko różowawy śluz, więc to już musi być blisko - teraz to tylko siedzę i czekam i uprzedziłam męża że mogę zaraz do niego dzwonić :-)

2015-07-01 21:54

Też tak mam mała ma takie dni że cały dzień potrafi leniuchować a ja się martwię i wyczekuje. Chociaż ostatnio zauważyłam że jak synek piszczy to mała od razu wykazuje aktywność

2015-07-01 19:19

Mandarynka nie martw się. Jakby było coś nie tak to pewnie przyspieszyli by poród. Najważniejsze to obserwować siebie i dzieciaczka. Sama sobie też tłumacze, że nie ma się co denerwować bo to dziecku nie pomoże. Byłam dzisiaj u lekarza. Na porod się nie zanosi w ogóle, a ciśnienie robi mi się chwilami za wysokie. Nawet tabletki dostałam. I ten ciągły tekst od lekarza żeby obserwować ruchy i jak cos będzie nie tak to do szpitala. Jak młody dłużej śpi to się zaczynam stresować i nie wiem czy jechać do szpitala czy czekać aż się obudzi.

2015-07-01 16:20

Nie martw się najważniejsze że jest wszystko dobrze ,a maleństwo jest zdrowe. Odpoczywaj i ciesz się ostatnimi kopniakami w brzuchu ;)

2015-07-01 16:17

Moje pierwsze dziecko miało 3630 i miałam brzuch mniejszy niż teraz :-))) wiec troszkę jestem zdziwiona. Nic nie komentowali na temat wód, wiec nawet nie wiem a wiele razy pytałam czy wszystko w normie czy dziecko jest duże, więc coś by powiedzieli, ze jest wód dużo a dziecko wcale nie jest takie duże. Nie wiem taki troche mętlik mam w głowie.

2015-07-01 10:58

Mój Oliver urodził się z taką wagą , masz spory brzuszek wiec albo mały ma rzeczywiście więcej albo masz dużo wód płodowych . Juz lada dzień będziesz się cieszyć synkiem ja jeszcze poczekam :)

2015-07-01 10:26

Miałam ostatnio robione dosyć szczegółowe badanie usg,doktor sprawdzała mi też bliznę po cesarce i jej ocenę, ma ok 2mm więc teoretycznie mogę rodzić naturalnie. Przepływ wód był ok,ułożenie główką do dołu. Jeśli chodzi o wagę to powiedziała, że ma ok 3200, troszkę mnie to zdziwiło bo jak miałam robione usg w ok 31 tygodniu ciąży to lekarz mi powiedział, że mały idzie na 4kg i że jest spory, wtedy miał prawie 2kg. Powiedziała też że ta waga może być większa bo główka jest bardzo nisko i nie da się go dobrze zważyć, no ale jeśli nawet to przecież to nie będzie 4kg. Ja tam się nie przejmuje, bo do porodu naturalnego wystarczy moto 3200,ale troszkę mnie zdziwiło, że tak mało przybrał, przez te 1,5 miesiąca.

2015-07-01 09:05

Mandarynnka życzę ci szybkiego porodu :) aż mi głupio że tak narzekam :( ogólnie jest ciężko i to m.ni. przez pogodę , brzuszek masz duży ile waży twój synek?