Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19737 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-28 10:46

Manndarynka nie zazdroszcze - takie wyprawy autobusem sa bardzo meczace. Tym bardziej, ze zapowiadaja powrot upalow. Moze lepiej by bylo poprosic kogos z rodziny albo przyjaciol, zeby z Toba pojechal? Co do planu porodu - ja juz mam zrobiony i lezy w teczce z wynikami. Od poloznaj dostalam fajny szablon - musialam tylko pozaznaczac kwadraciki z opcja, ktora najbardziej mi odpowiada. Ogolnie lepiej taki plan przygotowac na spokojnie w domu, bo jak juz sie zacznie porod to w emocjach mozemy nie miec juz do tego glowy ;) I jeszcze jedna sprawa... Dzis zaczelismy 9 miesiac :) :) :)

2015-06-27 20:40

Jeśli masz taką możliwość to może skontaktuj się ze swoim lekarzem i zapytaj? Ja też muszę jechać autobusem bo mojemu M. cofnęli urlop ciężko mi tak ale nie mam kogo poprosić mam tylko nadzieję że nie będzie gorąco bo mogę odpłynąć :)

2015-06-27 20:35

No właśnie muszę jechać znów na ktg w poniedziałek i nie wiem czy mój mąż da radę mnie zawieźć a autobusem raczej już sama nie pojadę, boje się, bo to są 2-3 przesiadki.. we wtorek mam z kolei wizytę u lekarza, u ginekologa i też ktg,ja im mówiłam wczoraj na izbie, ze mam we wtorek wizytę u lekarza i że będę miała ktg, ale mi powiedziała, że tak czy inaczej mam przyjechać również w poniedziałek - i teraz nie wiem czy mam jechać i w poniedziałek we wtorek - mój mąż też nie może brać tyle wolnego a sama nie pojade ani do lekarza ani do szpitala na ktg bo to daleko

2015-06-27 20:22

Takie czekanie a może jutro a może dzisiaj jest męczące. A dziewczyny powiedzcie mi czy przygotowalyscie sobie plan porodu?

2015-06-27 19:44

Też mi się zdaje, że Oliss już po, bo tak, to była z nami codziennie :) Mandarynka- Ty pewnie tez już na dniach urodzisz. Obyś tylko juz tyle razy na izbę jeździć nie musiała.

2015-06-27 17:54

Ja jeszcze nie :-))))) Wczoraj też byłam na izbie by sprawdzić tętno dziecka. Pojechałam na 21:00 bo w piątki po wawie nie ma co wcześniej jeździć, bo są straszne korki.....na izbie nikogo nie było, więc się ucieszyłam.A nie było nikogo bo to szpital ginekologiczno - położniczy.Jedna tylko dziewczyna była w środku - myśle sobie, szybko pójdzie:-)))) ale w między czasie przyszła najpierw jedna ze skurczami a potem druga, której wody odeszły...no cóż, rodzić im się zachciało :-)))) Czekałam 1,5h na wejście a jak weszłam, położna mi robiła 1,5h KTG - miałyście kiedyś tak długo??????? bo ja byłam w szoku, już zdrętwiałam cała i zimni mi było. Potem lekarz - szyjka macicy się skróciła, jeszcze w środę miałam 3cma wczoraj 15,cm, więc szybko... Potem usg - nie dało się dobrze sprawdzić wagi, bo główka dziecka jest bardzo nisko,Pani doktor powiedziała, ze wagę oszacowała na 3200 ale może byc więsksza. Tak czy inaczej wcześniej mi mówili ze idzie na 4kg wiec jest dobrze, bo wcale nie chce tak dużej dzidzi - może się uda urodzić naturalnie :-))) Sprawdzili mi także bliznę-ma 2mm,więc teoretycznie mogę rodzić naturalnie, poniżej 2mm jest ryzyko, ze może pęknąć, ale Pani doktor powiedziała, ze to nie wiadomo, lekarz na porodówce zadecyduje i nie zdziwi się jak po prostu zrobią mi cesarkę. Powiem szczerze, że chciałabym spróbować urodzić naturalnie :-) Oliss chyba już jest po :-),ale czekamy na info :-) i tak ładnie wytrzymała, bo pamiętam, że jej mówili że zaraz urodzi a prawie do końca czerwca dzidzia poczekała, więc będzie dobrze. natalia2186to nie zazdroszczę, ja przez te 3dni jeżdżenia na izbę tak się zmęczyłam, ze nie wiem...ale już nie długo, ta końcówka jest najgorsza, ale dasz radę i będzie dobrze :-)

2015-06-27 13:11

Ah te nasze dzieciaczki cały czas jakieś niespodzianki. Mi na razie nic nie leci chociaż w pierwszej ciąży siara leciała mi w 7 miesiącu i tak czasami się coś saczylo.

2015-06-26 23:12

Natalus- dobrze, ze gbs ok :). Co się tyczy Oliss- była dzisiaj jeszcze przed 9.00, a potem cisza. Albo nie miała czasu albo już cieszy się swoim maleństwem jednak w czerwcu :)