Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2263 Wątki)

CIAŁO PO CIĄŻY

Data utworzenia : 2015-07-25 01:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 21:56

Iza.Ambrozy

16355 Odsłony
1196 Komentarze

Dziewczyny, w jaki sposób dbacie o ciało po porodzie?

2015-08-21 08:55

Taka blizna przy dzisiejszej kosmetologii potrafi prawie cała zniknąć to to jeszcze nie jest taka tragedia jak mówisz Sabina że tylko taki masz ślad :-)

2015-08-20 22:16

Mi jedynie został ślad po cesarce a tak nie mam co narzekać no i wróciłam do swojej wagi :)

2015-08-20 21:17

Może takie ciało nie podatne na czynniki związanie z przejściem ciąży. Mój mąż to mi mówi że ta ciąża to spłonęła po mnie jak po kaczce żadnego śladu nie mabo nawet tam na dole juz nie widać prawie blizny.... także swoją drogą nie ma co się czasem rozwodzić nad sobą jak nie jest tak źle.

2015-08-20 08:50

O jeny też popatrzyłam. Może jestem chamska ale ažmi troche ulżyło że nie wyglądam najgorzej.. ale tradegia co po niektóre mają ciało :/ ciekawi mnie czy to z tego że one nie dbały w ciąży obrzerały się do upadłego czy sama fozjologia..

2015-08-20 08:48

Aga też sobie zerknelam na takie zdjęcia, jakie to jest niesprawiedliwie że ciało nie wszystkich kobiet po ciąży wygląda dobrze, mają mamy problemy i odwagę pokazać:-/

2015-08-19 20:59

Przed chwilą wpisałam w google w grafikę "brzuch po porodzie" .......szok po prostu szok jak niektóre kobiety wyglądają - ja i moje rozstepy to pikus. Az mi głupio ze ja tak narzekam gdy inne kobiety maja o wiele gorsze zmartwienia..

2015-08-19 20:47

AmiAga, pewnie od wszystkiego po troszeczku. ;) No cóż, taki nasz los... Trzeba się wziąć za siebie i tyle. Najgorzej jest zacząć, ale później już z górki. Jak już widać efekty to po prostu bajka plus mega satysfakcja.

2015-08-19 20:30

A to że ten brzuch po porodzie zostaje to kwestia czego? Tego jak był duży, tego jak się rodzilo, tego jak odkurczala się macocha, tegi6 ile kg przybyło, tego jak wytrzymałe są mięśnie brzucha? Kurczę strasznie minę to zastanawia, jakiś przed ciąża owszem zdążyło się że bardziej ćwiczyłam bo to było akurat przed latem to ale nie na tyle żeby te mięśnie wzmocnić. A po porodzie bardzo szybko odkurczala się macocha spadły kg i teraz jak się nie najem dobrze to jest bardziej zapadniety niż przed ciąża jeszcze. Słoneczko jeśli jesteś nie dawno po porodzie to jeszcze poczekaj z ćwiczeniami ale po czsie już można myśleć i robić podejścia do jskis8 zestawów ćwiczeń na brzuch.