Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2263 Wątki)

CIAŁO PO CIĄŻY

Data utworzenia : 2015-07-25 01:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 21:56

Iza.Ambrozy

16354 Odsłony
1196 Komentarze

Dziewczyny, w jaki sposób dbacie o ciało po porodzie?

2015-08-22 21:35

Pewnie jeśli ktoś umie obrócić to w żart to dobrze ale jeśli jedna druga trzecia osoba się pyta to już można się źle czuć we własnym ciele przez to :-/ jednak brzuch w czasie ciąży rośnie najbardziej kwestia rozłożenia reszty kg jest indywidualna to też ten brzuch jednym szybciej spada inni gubią go dość długo.

2015-08-21 19:22

To dobrze, że ta koleżanka ma do siebie taki dystans i wzieła to jako zart- bo niejedna kobieta mogła by w czarna rozpacz wpasc. ale napewno w glebi ducha bylo jej przykro... niestety nie kazda z nas po porodzie zrzuca szybko kg i wraca do formy i stanu sprzed ciazy albo chociazby gubi brzuch powoli ale z efektami. niektóre kobiety bardzo długo dochodza do siebie. bardzo je podziwiam ze sie nie zalamuja i daja rade.

2015-08-21 16:09

Dziewczyny, moja znajoma też miała podobną sytuację. Kilkanaście dni po porodzie pewien mężczyzna myślał, że Marzena nadal jest w ciąży, więc chciał jej ustąpić miejsca w autobusie. Dobrze, że dziewczyna jest nadzwyczaj wyluzowana i zamieniła w żart zaistniałą sytuację. Pomimo dwóch ciąż, po których miała pokaźny brzuszek, udało jej się dojść do super figury. Powiem szczerze, że często patrzę na nią zarówno z podziwem jak i zazdrością.

2015-08-21 15:36

AmiAga jakby mi ktos po porodzie zadal takie pytanie kiedy urodze to nie wiem...chyba bym sie zalalamala a przykroby mi było ze nie wiem...oj ludzie to czasami palną bez zastanowienia...

2015-08-21 14:49

Moja szwagierka urodzila 6lat temu przez cc i pielęgnowala bardzo tą bliznę jakimiś plastrami i wogole nic a nic teraz nie widać dosłownie trzeba by się bardzo przyjrzeć tylko wiadomo nikt tam się jej nie będę przyglądał mo chyba że mąż, w sumie ja też widziałam ale to z ciekawości. Tak napewno przykre jest to że nawet jak się już urodzi ludze potrafią palnąc pytanie "to kiedy rodzisz" bo kobiecie brzuch taki został spory tzn ta skóra :-/ koleżanka miała takie nieprzyjemności bo miłe to nie było....

2015-08-21 12:41

Dlatego sie dziwie ze niektore kobiety narzekaja na blizny. Przeciez ich teraz nie widac w ogole i nie sa jakies wielkie i brzydkie :) Mowie wpisalam ostatnio w google rozstepy po porodzie. Po prostu szok jak niektore kobiety wygladaja po porodzie. Czasami my kobiety marudzimy i narzekamy na siebie i swoje cialo podczas gdy inne kobiety maja na prawde problemy i kompleksy..Trzeba docenic ze i tak dobrze wygladamy w porównaniu do inncyh kobiet.

2015-08-21 12:18

Aga po co koametyczka i usuwanie blizny. Ona jest taka cieńka , krótka i tak nisko że jej nie widać.. mi ona nie przeszkadza :) no kiedyś to były cięcia.. w zdłuż brzucha.. masakra

2015-08-21 11:21

Poza tym teraz tak robia ciecia ze tej blizny nie wiadac bo jest pod majtkami :) A nie tak jak kiedys .....w tedy to była blizna:) Najgorsze po ciazy sa rozstepy i nadmiar skory na brzuchu i dodatkowe kilogramy- blizna czy to po cc czy sn- nie jest jakos uciazliwa nikt jej nie widzi.