Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2263 Wątki)

CIAŁO PO CIĄŻY

Data utworzenia : 2015-07-25 01:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 21:56

Iza.Ambrozy

16351 Odsłony
1196 Komentarze

Dziewczyny, w jaki sposób dbacie o ciało po porodzie?

2015-08-25 09:34

A czemu niby za późno na pas nie wydaje mi się. To że z nazwy po porodowy to nie znaczy że późnej go nosić nie można. To kupiłaś Ewa hula hip to śmieszne? :-) eh ja jeszcze od czasu do czasu po skacze tyle że jakiś nabiera się tych obowiązków domowych i skakanka leży więcej :-/

2015-08-25 06:39

A ja pasa nie używałam a teraz tak myśle że pewnie by się przydał. Już za późno na niego. Na razie mam zamiar ćwiczyć na tym hula hopie :) mam nadzieje że pomoże. W sumie to mi nie została oponka tylko taki nadmiar skóry, który mnie strasznie drażni.

2015-08-24 23:42

U mnie również obeszło się bez pasa, a jeśli chodzi o bratowa to było jej drugie dziecko gdzie pierwszy raz używała pasa, przy pierwszym porodzie miała opnke i nadmiar kg wiec myślę ze to zasluga pasa ze tak po drugim porodzie jej brzucho się wchłonęło. ja na szczęście nie musiałam używać pasa co nie znaczy ze po kolejnym porodzie nie będzie takiej konieczności

2015-08-24 09:08

To ja się na tyle aż nie orientuje w tych pasach ale jeśli pomyśleli o kobietach po cc to fajnie zawsze można skorzystać. Może to i zasługa pasa u bratowej a może miała podatne ciało na to że się ładnie brzuch wchłoną. Ja po sobie wiem że i bez pasa się obeszło i brzuch wygląda normalnie.

2015-08-23 12:12

Sa takie specjalne i inne pasy ktore sa przezbaczone dla mam po cc. Wspomaga on rekonwalescencje okolic brzucha zmniejszaja obrzek macicy sa wykonane z takie hipoalergicznego materiału takze żadna wysypka nie wyskoczy, ma tez ten materaial otwoty takze skora caly czas sobie oddycha i rana sie ładnie goi.Podobno bardzo dobrze wspomaga gojenie sie skory i utrzymuje ;prawidlowa postawe gdyz tył pasa stanowi oparcie da plecow. Rowniez sciaga te wszystkie roziagnietne i rozluznione miesnie brzucha. Co do zwykłych pasów - Ja osobiscie nie nosiłam pasa bo mi sie ładnie brzuch wciagnal i mam malutka oponke - poradze sobie z nia cwiczeniami, ale moja bratowa takowy pas miała po sn i powiem Wam ze brzusio ma płaski jak deska, takze cos w tym jest. Mi noszenie by własnie sprawialo dyskomfort i nie czułabym sie w nim dobrze. Ale to i moze kwestia przyzwyczajenia:)

2015-08-23 08:55

Jak dla mnie to taki pas może kobiecie po cc zaszkodzić... Bo przecież w środku sąszwy itd jak ja to ścisne to Bóg wie co się może stać.. ale jak się nie miało cc to się potem myśli że miałam delikatny poród i zero bólu.. dla mnie teściowa to może na mnie nie patrzeć jak jej się nie podoba a brzuch zlikwiduje innymi sposobami..

2015-08-23 08:49

A no ciekawe czy te pasy to coś dają.... Swego czasu to był chyba hit teraz nie wiem. Jakoś źle bym się w tym czuła mało komfortowo to tak jak te majtki modelujące kapłam i leżą bo mnie denerwuja. To od razu może powinnaś się Ewa w jakies gorsety wciskać żeby twojej teściowej nie przeszkadzało :-/ a dodatkowo noszenie takich pasów jak się mało by do gojenia blizny po cc brak dostępu świętego powietrza ściśnieta... :-(

2015-08-23 07:39

Mi teściowa powtarza że jakbym po ciąży nosiła pasy ściągające to brzuch by mi taki nie został.. no normalnie już się tego słuchać nie da.. aż mam ochote jej odpowiedzieć czemu ona nie nosiła i brzuch jej zwisa... Szkoda gadać