Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2263 Wątki)

CIAŁO PO CIĄŻY

Data utworzenia : 2015-07-25 01:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 21:56

Iza.Ambrozy

16357 Odsłony
1196 Komentarze

Dziewczyny, w jaki sposób dbacie o ciało po porodzie?

2015-08-11 08:46

Iza ja dużo sportu uprawiam, sport jest dobry na wszystko, nie tylko na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale również rozładowanie emocji, poprawę nastroju i samooceny ! polecam w dużych ilościach :)

2015-08-11 08:39

Aga właśnie mając taką motywację jak ty związana z pracą zawodową też bym pewnie ruszyła dupe z kanapy ale w tym całym galimatiasie po wykonaniu tych wszystkich obowiązków domowych i przy dzecku sił brak :-((( ehe wchodzę na forum i pisze.... Na pewno samopoczucie lepsze po takim wysiłku.

2015-08-10 23:20

A.Karbowska- mnie teraz też by stać nie było na takie staniki. Kupiłam je jakoś w 6tym miesiącu. Poza tym nic innego sobie nie lkupowałam przez całą ciążę, a biust mam spory, więc wolę nie mieć "Zacieków na ścianie" po porodzie.

2015-08-10 15:53

Z własnego doświadczenia wiem, że najtrudniej jest zacząc. W tym ciaglym pospiechu codziennych dni i obowiazkow czlowiek w wolnej chwili ma ochote odpoczac a nie jeszcze sie dobijac cwiczeniami, co dopiero w takie upaly. Ja na poczatku tez sceptycznie do tego podchodzilam bo byłam momentami jak lunatyk i zombi w jednym tak na poczatlku maly dawal mi w kosc:) Ale jak sie juz zacznie i sie wpadnie w rytm cwiczen to nie jest tak zle. Nie trzeba na poczatku niewiadomo ile cwiczyc i to jakies mega ciezkie cwiczenia robic. Tylko cos delikatnego tak aby po prostu rozbujac te nasze zastojałe miesnie po ciazy. A potem z kazdym tygodniem wdrażac jakies dodatkowe 10 min cwiczen. WARTO! Wiem ze kazda by chciala po kilku dniach widziec efekty - ale wiemy ze to niemozliwe i trzeba cierpliwosci - a tego niestety czasami nam brakuje:) Ja czuje sie o wiele lepiej jak chwile pocwicze i wiem ze na razie to jest dla kondycji a potem beda efekty- ale za to jak beda te efekty to az milo bedzie na siebie popatrzec :)

2015-08-09 17:40

Malgosiu także zazdroszczę Ci motywacji., ja niestety jej nie mialam. Mowilam ze po ciazy wezme sie od razu za swoje cialo. Niestety to nie nastapilo..

2015-08-09 07:40

Iza no skoro ty czujesz dyskomfort to tak jak mówisz najważniejsze się przełamać a potem już z górki :-) Poza dietą i ćwiczeniami hmm to ja bym szukała motywacji i może jeszcze coś w kosmetologii na ten twój problem z brakiem jędrność skóry, jest teraz tyle zabiegów nie koniecznie wykonywać je trzeba w profesjonalnych gabinetach ale można też w zaciszu do domowym, masaże, hartowanie wodne, lód i masaż nim, a po można użyć jakoś kosmetyków wspomagających efekt. Powodzenia w dążeniu do celu :-))))

2015-08-09 01:26

Małgorzata, pozazdrościć motywacji i siły.Ćwiczenia dają niezły wycisk.Ale efekty będą.Póki co upały odbierają mi siły na ćwiczenia.Pozostają spacery choć dziś na chwile udało mi się skorzystać z siłowni w parku.Pierwsze koty za płoty, bo do tej pory jakoś nie miałam odwagi.Problem z jakim się borykam,to brak jędrności skóry na brzuch.Nie jest on jakoś bardzo widoczny, jednak mnie przeszkadza, bo poza nim, został mi nadmiar skóry, choć już słyszałam , że rzekomo schudłam po ciąży i wyglądam dobrze, Ja jednak czuję dyskomfort. Coś polecacie poza dietą i ćwiczeniami? Wrócę do biegania, bo bardzo to lubię robić ale poczekam aż córka będzie siedzieć, wtedy razem ruszymy :)

2015-08-08 19:19

Małgorzata masz szczęście w pomocy mamy i możesz sobie pozwolić na to wszystko, zadbaną mama to szczęśliwa mama :-) Na pewno kroki które podejmujesz dają efekty plan działania masz świetny i motywację pewnie też :-) Nie miałam problemów z wagą po ciąży toteż ograniczylam się tylko do spacerów, i szybkiego balsamowania pod prysznicem :-) Ale co do stanikow to się zgodzę że dobrze jest zainwestować w lepszy i zadbać w ten sposób o ten biust. Ehh tylko w takie upały ostatnio wolę sportowe bo by mi się chyba piersi ugotowaly :-/