Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2263 Wątki)

CIAŁO PO CIĄŻY

Data utworzenia : 2015-07-25 01:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 21:56

Iza.Ambrozy

16352 Odsłony
1196 Komentarze

Dziewczyny, w jaki sposób dbacie o ciało po porodzie?

2015-08-25 18:08

Dziewczyny to ja Was podziwiam bo ja nie umiem nosić synka i jednocześnie coś robić... Za słaba jestem chyba..

2015-08-25 16:05

Manndarynka gratulacje figurki. :) Mnie do figury sprzed ciąży brakuje jeszcze -8 kg., ale ćwiczę, trzymam dietę i widzę efekty, więc za kilka tygodni powinnam osiągnąć cel. Tak mi się to spodobało, że może zrzuciłby nawet trochę więcej.. ;)

2015-08-25 15:54

A.Karbowska no może pomóc,ale ja nie mam na to czasu :-) zresztą nawet nie mam hula hop :-) moze gdzieś u mnie w rodzinnym domu by jeszcze było :-) Moje ciało już wróciło do formy, figure mam jak sprzed ciąży :-) moja sąsiadka powiedziała, ze w ogóle nie widać jakbym urodziła dziecko a to gajny komplement :-) AmiAga znam to :-))) ja z synkiem na rękach a właściwie na ramieniu bez problemu usmażę naleśniki, wstawie pranie i generalnie zrobię na prawdę dużo rzeczy :-) można można :-) a ja już wole go nosić niż słuchać jak płaczę - szkoda mi go po prostu. Powiedzialam sobie,że nie będę nosiła, ale chyba nie wytrwam

2015-08-25 15:44

Słyszałam, że ładnie wyrabia talię. :) Jednak również wolę ćwiczyć normalnie. Co do skakanki to po kilku minutach wyzionęłabym ducha, więc AmiAga duży szacun.

2015-08-25 15:08

no jstem ciekawa jakie efekty bedziecie mialy po tym hula hop nie wiem czemu ale ja jakos do niego nie jestem przekonana, moze jakbym sprobowala to bym zmienila zdanie, moze dlatego ze ja nie lubie z gadzetami cwiczyc tylko normalnie :)

2015-08-25 13:10

No biore się za niego. Chociaż lato już mija i go wystawiać nie bede ale lepiej późno niż wcale :)

2015-08-25 13:07

Tak to się mamy z dzieciakami heh no ja wszystko robie z małą na rękach lub jest obok w foteliku.... To mówisz hula hop i bierzesz się za brzuch :-) pewnie najlepiej wieczorem kręcić :-)

2015-08-25 12:45

Tak te z wypustkami. Czekam aż przyjdzie bo na allegro zamówiłam. Nie wiem kiedy bede kręcić bo na razie nawet nie mam czasu ogarnąć domu bo mały non stop płacze