Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Sesja z noworodkiem

Data utworzenia : 2014-01-12 22:07 | Ostatni komentarz 2019-09-23 11:47

konto usunięte

12485 Odsłony
149 Komentarze

Jest wątek o brzuszkowych sesjach, więc może pora na coś o sesji z noworodkiem (jako że takiego wątku nie widzę nigdzie). Co o tym sądzicie? Któraś z Was robiła maluszkowi taką profesjonalną sesję? Jak było? Jak spisał się maluch?

2018-01-03 10:00

Ewela fajny pomysł, tak z rodzeństwem na pewno będzie też łatwiej. A i pamiątka fantastyczna na lata :) Zdjęć też mamy dużo, a te wybrane wywolujemy, bo nie ma to jak album :)

2017-12-29 22:55

My w przyszłym roku na pewno pójdziemy na rodzinną sesję świąteczną. Latem zrobię u koleżanki mini sesję na huśtawkach z wiankami na głowach <3 <3 <3

2017-12-28 23:35

Mariee dokładnie he ;) Ewela no właśnie ja mam bardzo duzo zdjęć alw w laptopie tak mi schodzi z wywolaniem zdjec.Synek jtz ma 3,5 roku a albumu ze zdjeciami jeszcze nie mam jak narazie jest pusty.Musze w koncu zrobic porządek w laptopie i wywołać te zdjęcia bo córka będzie wieksza i będzie to samo.A fajnie by bylo miec je w albumie bo takie zdjęcia ogląda sie najlepiej .Fajna pamiatka

2017-12-28 22:44

Nigdy nie zapisywałam synka na profesjonalną sesje zdjęciową, w tym roku kusiły mnie te sesje świąteczne, ale może bardzo wybiegajac w przyszłość doszłam do wniosku, że zapiszę synka na sesję w przyszłym roku razem z młodszym braciszkiem, który niedługo będzie już z nami i wtedy razem będą mieli pamiątkę. A synek i tak mimo wszystko ma mnóstwo zdjęć, uwielbiam zatrzymywać czas na fotografiach i też mam ich mnóstwo wywołanych w albumach, to super pamiątka na lata, a zdjęcia wywołane jednak mają swój urok, a nie tylko zapisane na laptopie.

2017-12-28 22:33

Czasem z całej sesji wyjdzie właśnie tylko jedno zdjęcie i z reguły jest najpiękniejsze <3 :)

2017-12-28 14:24

Ja tez wlasnie ma tej sesji wzięłam tylko dwie kreacje i to było za dużo bo przy przebieraniu drugi raz strasznie płakała myślałam ze juz zadnych zdjec nie zrobimy ale na szczescie sie uspokoila. To szybko ja zagadywalam a znajoma pstrykala fotki :)

2017-12-27 23:03

Oj tak, ja uwlelbiam, kocyk, zdjęcia, gorące kakao wieczorem <# Co do przebierania, ja zwykle swojej córce szykowałam max. 2 stylizacje :P Zza jets wulkanem energii i szybko się nudzi, a więc nawet zdjęcia trzeba szybko, pewnie i na temat :P

2017-12-27 15:02

To wszystko zalezy od dziecka.Ostatnio bykam u zbajomej co jest fotografem na sesji zdjęciowej z 3,5 letnim synkiem i 4,5 miesięczna córeczka.Na poczatku bylo fajnie synek sie ustawial a malutka byla grzeczna czasami z przerwami na pierś ;) Potem ale na szczescie już pod koniec zaczęła sie denerwować i płakać zwłaszcza przy ubieraniu bo prawie jak kazde dziecko nie lubi sie ubierac ani rozbierac ;) Ale zdj nawet wyszły :) Fajna pamiatka :)