Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Gdy pojawia się kolka niemowlęca

Data utworzenia : 2013-01-15 09:12 | Ostatni komentarz 2022-08-25 10:21

Konto usunięte

67226 Odsłony
1156 Komentarze

Kolka niemowlęca spędza z powiek sen wielu rodzicom. To dla dziecka bolesna i uciążliwa dolegliwość, która potrafi trwać nawet kilka miesięcy. Poznaj jej przyczyny oraz sprawdzone sposoby na jej złagodzenie.

2015-03-08 20:17

U mnie też na samym początku były kolki. Trwało to około miesiąca. Teraz raczej jest spokój. Podaje codziennie bobotic i probiotyki i jestem pewna że ten zestaw bardzo pomaga.

2015-03-08 13:58

Z tego co wiem mamy najbardziej z okresu niemowlęcego najbardziej pamiętają kolkę niemowlęcą, u nas obeszło się bez kolki..także nie za wiele w tym temacie mogę się wypowiedzieć. Pierwsze nocy były pełne wiercenia się co odnoszę wrażenie związane było z całodniową pracę jelit, noszenie małej i bujanie w wózeczku przynosiło ulgę.

2015-03-08 12:42

mojej córeczce kolki zaczęły się już w 2 tygodniu życia. Zaczęliśmy podawać Delicolo, nie wyeliminował ich całkiem, ale złagodził. Mała już nie płacze, tylko się napina.

2015-03-08 03:46

Najmocniejsze stężenie mae bobotic forte. Kiedyś w aptece przejrzałamwszystek ulotki i po sprawdzałam które są najmocniejsze. Sabsimplex jest słabszy ale ma ta sama substancje to zawsze można podać jedna kropelke więcej. Po za tym ta substancja jest na tyle bezpieczna ze przechodzi przez układ pokarmowy , rozbija pęcherzyki powietrza i jest wydana w sposób nie zmieniony. Nie wchłania się do organizmu. Można ją z powodzeniem podawać małym dzieciom.

2015-03-06 23:19

My również próbowaliśmy wielu sposobów... Kładzenie Maluszka na brzuszku, masowania, kąpieli i dmuchania suszarką. Najlepiej iednak sprawdziły się noemieckie kropelki Sab Simplex. Polecam... Wypróbowane już wcześniej na innych Maluszkach w rodzinie - espumisan niby ma ten sam skład, ale inne stężenie i ni jak nie pomagał.

2015-03-06 20:44

U mnie też pojawiły się kolki. Mała ma dwa miesiące i jak ssa pierś to sobie ciumka przy czym) yka powietrze i sie zaczyna czasem zdaza sie po każdym karmieniu dodam ze za każdym razem się jej odbija. Próbuję juz wszystkiego ale zbytnio to nie pomaga., no i od jakiegos tygodnia przestała robic kupki., w ciągu dnia nie robi wcale albo tylko troszke. Mysle ze to jest głównym problemem ale nie wiem jak jej pomóc :(

2015-03-02 14:07

U nas sie nie pojawila kolka, a jem wszystko. Karmie piersia. Kolezanki stosowaly espumisan i saab na kolki , ale nie wiem czy pomocne.

2015-02-20 11:39

Ja tego syropu gastrotus baby nie stosowałam i przyznam szczerze ze pierwszy raz słyszę o tym syropie.