Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Gdy pojawia się kolka niemowlęca

Data utworzenia : 2013-01-15 09:12 | Ostatni komentarz 2022-08-25 10:21

Konto usunięte

67229 Odsłony
1156 Komentarze

Kolka niemowlęca spędza z powiek sen wielu rodzicom. To dla dziecka bolesna i uciążliwa dolegliwość, która potrafi trwać nawet kilka miesięcy. Poznaj jej przyczyny oraz sprawdzone sposoby na jej złagodzenie.

2015-03-14 13:29

jejku tak sie, obawiam tych kolek,oby nas szybko nie zlapały

2015-03-11 16:57

Anka miała kolkę dosłownie parę razy i nie jest to miłe doświadczenie :/ Ale była to ewidentnie moja wina, bo zjadłam coś, czego nie powinnam, więc pretensje mogłam mieć tylko i wyłącznie do siebie.

2015-03-11 12:49

Kolki u dziecka to coś strasznego :( myśmy się z tym problemem borykali u starszej córki...zaczęły się jeszcze w szpitalu i niestety trwały przez około 6 miesięcy...u nas najgorzej było przeżyć dzień, w nocy jej tak strasznie nie dawały popalić, jak w czasie dnia...biedna nie mogła spać, chyba że na rękach mocno wtulona...usypianie też tylko wchodziło w grę na rękach...też podawaliśmy kropelki SabSimplex, ale przed każdym karmieniem, na początku owszem pomagały, ale po jakimś czasie organizm małej się przyzwyczaił i przestały działać...robiliśmy masaże brzuszka, suszarka była w użyciu, ale córka najbardziej się uspokajała przy włączonym okapie...co przeżyliśmy to nasze... jak urodziła się druga córka nie powiem jak truchlałam, że będziemy musieli znowu przez to przechodzić, ale na szczęście mała ma skończone 3 miesiące i żadnego ataku kolki za nami...

2015-03-11 12:39

kolki opisywane przez większości mam są dla mnie horrorem, boję się cholernie, że mała będzie miała kolkę sobie z ni dlugo nie poradzimy, czego wynikiem będzie płacz i krzyk przez pół nocy lub dnia.. dlatego już dziś wyposażyłam się w ESOUTICON. obysmy go wcale nie potrzebowały..

2015-03-10 08:59

U Nas na kolki pomagają kropelki niemieckie Sab Simplex,delikatny masaż brzuszka i szum suszarki o włosów.Synus na szczęsce badź nie ma kolkuje miedzy 18-19 także prze karmieniem w tych godzinach podaję mu 20 kropelek( więcej niz w ulotce,ale z tego względu ze to jednorazowo podaję) przyciemniam światło i przytulam;) Czasami uda się nawet uspokoić Go zanim kolka zaatakuje;)

2015-03-10 06:38

ewcia to na pewno był debridat. Ja tez go miałam. Taki proszek e dużej szklanej butelce zalewalo się woda i robił się syrop. U nas też to pomogło. on reguluje pracę jelitek.

2015-03-09 19:29

Oj moja córcia miała okrone kolki jedyne co pomoglo to kropelki bobotic forte i cieple pieluszki na brzuszek. Pozdrwiam

2015-03-09 17:12

Mój synek miał kolki od ok 2 tyg ciąży, była masakra kolki ,ukewanie w nocy często nie spal tylko płakał no miał problem z odbiciem po jedzeniu, albo ulewanie i tak męczył się od ok 1do ok 3,4rano i wieczorami ok 3-4dni w tyg. I tak przez 2-3godz z małymi przerwami ,byłam sama bo chłopak w pracy w delegacji zjeżdżał tylko w weekendy ale akurat przez pierwsze 2mc przyjeżdżał co 3tyg, o czasem to już siły nie miałam, espumisan czasem pomagał ale na chwile, doktorka przepisała mi religii ale to podawalo się przed karmieniem ale u mnie synek jadl co pul godz co godz, po 5-10min wiec nie było sensu tak często mu to podawać w końcu doktorka przepisała mi syrop kurde juz nie pamietam nazwy taki w granulkach do rozrobienia z woda . I albo dzięki temu przeszło albo minęło samo po 3mc:-]