Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Gdy pojawia się kolka niemowlęca

Data utworzenia : 2013-01-15 09:12 | Ostatni komentarz 2022-08-25 10:21

Konto usunięte

67227 Odsłony
1156 Komentarze

Kolka niemowlęca spędza z powiek sen wielu rodzicom. To dla dziecka bolesna i uciążliwa dolegliwość, która potrafi trwać nawet kilka miesięcy. Poznaj jej przyczyny oraz sprawdzone sposoby na jej złagodzenie.

2015-05-28 12:48

slyszalam ze wlasnie nie mozna nagminnie stosowac bo dziecko sie odzwyczaja od wyproznien i moze cos w tym jest

2015-05-28 11:39

słyszałam bardzo dobre opinie o Windi ale polecałabym go już w ostateczności. Myślę, że na początek lepiej spróbować kropelki rozbijające gazy w jelitkach np. Bobotic lub Espumisan. Zalecam również herbatkę z koperku , która wzmaga wydzielanie gazów. Najlepiej parzoną a nie w granulkach. I co najważniejsze podawać probiotyki w kroplach np. Floractin lub acidolac baby. Dopiero jak to wszystko nie pomaga to w ostateczności mozna spróbować katarek rektalny.

2015-05-28 09:50

Moja siostra miała katarek rektalny Windi i muszę przyznać, że jest skutecznym środkiem do odgazowania maluszka...jednak tak jak dziewczyny piszą niemożna używać go nagminnie bo dziecko się przyzwyczaja i w późniejszym okresie życia może mieć problem z samodzielnym wypróżnianiem się. Czy działa antykolkowo...niestety tego nie zaobserwowałam, ale skutecznie usuwa nadmiar gazów...więc jako mama i położna polecam !

2015-05-28 08:47

Tak nie wolno za często używać!

2015-05-28 06:48

Tylko że z tym kraterkiem też nie należy przesadzać, bo dzidzia Może się rozleniwić ni że tak to ujme nie nauczy się pozbywać gazów samodzielnie. Ale z drugiej strony jak to ma ppmóc w cierpieniu..

2015-05-28 00:01

Katarek rektalny Windi. Bardzo skuteczny w uwolnieniu gazów jelitowych. Przed zastosowaniem należy wykonać masaż brzuszka celem lepszej ewakuacji gazów. Przed zastosowaniem zakeca się posmarować jest końcówkę wazeliną, aby ułatwić wprowadzenie.

2015-05-27 23:46

Taka pediatryczna rurka Hegara

2015-05-27 14:31

o nie znalalam tej fachowej nazwy w aptece jednej bylam to powiedzialam ze chce rurke do pupy haha a teraz powiem juz fachowo tak jak nazywa sie dziekuje dziewczyny