Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Karmienie piersią po cesarskim cięciu

Data utworzenia : 2013-05-13 10:04 | Ostatni komentarz 2018-11-22 08:05

Redakcja LOVI

14858 Odsłony
42 Komentarze

„Czy po cesarskim cięciu mogę karmić piersią? Czy będę miała mleko? Czy dziecko będzie potrafiło ssać?” To pytania, które pojawiają się bardzo często u przyszłych mam z zaplanowanym porodem przez cesarskie cięcie. Przekonujemy, że cesarskie cięcie nie jest przeszkodą w karmieniu piersią.

2013-05-13 21:19

JA miałam dwie cesarki- ale w obu wypadkach zaczynałam rodzić naturalnie. I w obu wypadkach mleko miałam od razu i oboje dzieci od razu zasysało :) Karmiłam sobie na boku (co niestety mojej Królewnie tak się spodobało, że obecnie ma 7 miesięcy i nadal to jedyna pozycja do karmienia jaka uznaje). Przy pierwszym porodzie w ogóle nie było jakiejkolwiek pomocy laktacyjnej, za drugim razem wpadła tylko doradca, zapytała jak sobie radzę, po informacji, że to drugie dziecko powiedziała, że dam radę i sobie poszła... Dopiero moje prośby, by mnie nauczyła inaczej niż na leżąco zrobiła mega-szybki kurs, który i tak nic nie pomógł...

2013-05-13 10:10

Pytanie do mam, które rodziły przez cesarskie cięcie: czy miałyście początkowe trudności z karmieniem piersią w związku z tą formą porodu? Czy udało się je pokonać? Czy personel medyczny szpitala był pomocny? Podzielcie się swoimi wspomnieniami z przyszłymi mamami, które ta forma porodu niebawem czeka.